Sirkeli otobüs saatleri değişti

Sirkeli otobüs saatleri değişti

İlçemize bağlı Sirkeli beldesinin otobüs hareket saatleri yeniden düzenlendi.

SİRKELİ BELDESİ OTOBÜS HAREKET SAATLERİ

HAFTA İÇİ OTOBÜS HAREKET SAATLERİ

SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ANKARA'DAN HAREKET SAATLERİ
05:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 07:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
06:20 " " " 09:00 " " "
06:30ABADAN ÜZERİ GİDİYOR 10:30 " " "
06:40ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 11:30 " " "
06:50ÖZEL-OSTİM 12:30ABADAN MAH.NE ÇIKIYOR
06:55ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 14:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
07:00ÖZEL -SİTE 15:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
07:10BELEDİYE OTOBÜSÜ 16:15 " " "
07:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 17:00 " " "
08:00 " " " 17:30 " " "
09:00 " " " 18:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
10:00 " " " 18:20DIŞKAPI,SİTE,YUVA,SİRKELİ
11:30 " " " 18:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
13:30 " " " 18:30ÖZEL-SİTE
15:30BELEDİYE OTOBÜSÜ 18:30ÖZEL-OSTİM
16:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 19:00 " " "
18:00 " " " 19:30ABADAN MAH.NE ÇIKIYOR
20:00 " " "

HAFTA SONU CUMARTESİ ÇALIŞMA SAATLERİ
SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ANKARA'DAN HAREKET SAATLERİ
06:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 07:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
06:30ABADAN ÜZERİ GİDİYOR 09:00 " " "
06:50ÖZEL-OSTİM 10:30ABADAN MAH.NE ÇIKIYOR
06:55 " " " 11:30 " " "
07:00ÖZEL-SİTE 12:30 " " "
07:15BELEDİYE OTOBÜSÜ 14:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
07:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 15:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
08:00 " " " 17:00 " " "
09:00 " " " 17:30 " " "
10:00 " " " 18:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
11:30 " " " 18:20DIŞKAPI,SİTE,YUVA,SİRKELİ
13:30 " " " 18:30ÖZEL- OSTİM
15:30BELEDİYE OTOBÜSÜ 18:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
18:00ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 19:15 " " "
20:00 " " "

HAFTA SONU PAZAR ÇALIŞMA SAATLERİ
SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ANKARA'DAN HAREKET SAATLERİ
06:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 08:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
07:15 " " " 10:30 " " "
07:30 " " " 12:30 " " "
09:30 " " " 14:00 " " "
11:30 " " " 15:30 " " "
13:30 " " " 17:30 " " "
16:00 " " " 18:30 " " "
18:00 " " " 19:15 " " "
20:00 " " "

ÇUBUK OTOBÜS HAREKET SAATLERİ
SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ÇUBUK'TAN HAREKET SAATLERİ
07:15 BELEDİYE OTOBÜSÜ 17:30 BELEDİYE OTOBÜSÜ
PERŞEMBE EK SEFER
09:00 BELEDİYE OTOBÜSÜ 13:00 BELEDİYE OTOBÜSÜ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Hayat