Görüntülü telefonlar satışta

Görüntülü telefonlar satışta

İletişimde yeni dönem. Görüntülü telefonlar yarından itibaren satışta. Türk Telekom cazip bir kampanya başlattı.

Türkiye"nin telekomünikasyon devi Türk Telekom görüntülü iletişim teknolojisi Videofon"u 31 Mayıs 2008 tarihi itibariyle piyasaya sunuyor.

Türk Telekom ile yapılacak 2 yıllık kontrat ile birlikte ayda sadece 29 YTL"ye görüntülü konuşma devri başlıyor.

Lansman kampanyası kapsamında Türk Telekom, Videofon cihazını da ücretsiz sunuyor.

İlk 100 bin müşteri avantajlı

Türkiye"nin telekomünikasyon devi Türk Telekom, ev ve iş yeri telefonları gibi sabit hatlardan görüntülü konuşma imkanı sunan Videofon"u 31 Mayıs 2008 tarihi itibariyle piyasaya sunuyor. Türk Telekom, Videofon hizmetinden yararlanmak için başvuran ilk 100.000 müşterisine ücretsiz sunduğu Videofon cihazının yanında 24 ay boyunca, her ay 3.000 dakika görüntülü konuşma fırsatını tüm vergiler dahil ayda sadece 29 YTL"ye sunuyor.

Videofon hizmeti, Türk Telekom mühendislerinin, 1,5 yıldır devam eden altyapıda optimizasyon ve adaptasyon çalışmaları ile şirketin ve Argela mühendislerinin ortak Ar-Ge çalışmaları sonucunda müşterilerin kullanımına sunuluyor. Görüntülü konuşma imkanı sunan Videofon hizmeti ev ve iş telefonlarının yanı sıra multimedya özellikli ankesörlü telefonlarda da kullanılabilecek.

Videofon ile çok şey mümkün!

Türk Telekom müşterileri Videofon"un sunduğu bir çok farklı hizmetten daha yararlanabilecek. Müşteriler, Videofon"u kullanarak internet ortamında gezebilecek, e-posta ve mesaj gönderebilecek ve görüşme sırasında fotoğraf çekebilecek. Ayrıca, müşteriler, görüşme sırasında istedikleri anda karşı tarafa kendi görüntülerinin gitmesini engelleyebilecek.

Videofon kullanmaya başlayan müşterilerin yeni bir numara almasına da gerek olmayacak, çünkü mevcut ev veya iş telefonu numaraları Videofon için geçerli olacak. Aynı zamanda, cihazın SIM kart okuyucu özelliği sayesinde kullanıcılar cep telefonlarına kayıtlı telefon numaralarını cihaza kopyalayabilecek.

Yeni bir iletişim kanalı

Türk Telekom Operasyon Başkanı Celalettin Dinçer, Videofon hizmetinin Türk Telekom"un bir buçuk yılı aşkın bir süredir gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları ve Argela ile birlikte yapılan Ar-Ge çalışmalarının bir ürünü olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Türk Telekom olarak başlıca hedeflerimiz arasında yer alan Türk teknolojisinin ve inovasyonun gelişmesi için çok önemli yatırımlar ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. İşte bu projelerimizden biri olan Videofon hizmeti, Türk inovasyonunun çok önemli bir ürünü.

Grup şirketlerimizden Argela"nın geliştirdiği yazılım bu ürünün hizmete sunulabilmesinde büyük rol oynadı. Ürün üzerinde yapılacak iyileştirmelerle yakın zamanda Videofon ile televizyon seyretmek ve farklı katma değerli telefon hizmetlerinden faydalanmak da mümkün olacak. Videofon hizmetimiz ülkemizde teknoloji ve inovasyonun ne kadar ilerlediğinin ve dünya standartlarına geldiğinin çok önemli bir göstergesidir.”

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Videofon hizmetimiz sayesinde uzakta yaşayan aile bireyleri, askerler, öğrenciler ve isteyen herkes yakınları ve arkadaşları ile görüntülü olarak konuşabilecek. Herkesin kolaylıkla kullanabileceği bu hizmetimizden tüm iş yerleri de toplantıları ve çeşitli görüşmeleri için yararlanabilecek. Türk Telekom olarak bu yeni hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Başvurudan kimler yararlanabilir?

Başvuru süreci ile bilgi veren Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel ise Videofon hizmetinden yararlanmak isteyenlerin sabit hat müşterisi olması ve en az 1024/256 Kbps hızında internet (ADSL) bağlantısına sahip olması gerektiğini belirtti. Çamlıbel sözlerine şöyle devam etti: “Bu aboneliklere sahip olan müşterilerimizin tek yapması gereken Türk Telekom çağrı merkezine, bayilerine veya ofislerine başvurmak. Başvurularının ardından 3 iş günü içerisinde müşterilerimizin ev veya işyerinde Videofon kurulumu çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilecek.”

Videofon kullanıcıları her türlü soru ve destek için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri"ne de başvurabilecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum