DARBEYİ NASIL YAPACAKLAR?

DARBEYİ NASIL YAPACAKLAR?

(BİR İHBARDIR)

DARBE HAZIRLIKLARININ DEVAM ETTİĞİNİ YAZMIŞTIK. YANİ DARBE YAPILMAYA ÇALIŞILIYOR.

YAPABİLİRLER Mİ? İNŞAALLAH YAPAMAZLAR.  BU YAZININ AMACI DA BUDUR.

AMA BUNU TÜM BOYUTLARIYLA İFŞAA ETMEK İÇİN ŞU SORULARI ÖNCELİKLE CEVAPLAMAMIZ GEREKİYOR:

DARBEYİ KİMLER, NİÇİN YAPTIRMAK İSTİYOR?

KİMLERİ KULLANACAKLAR VE NASIL YAPACAKLAR?

TÜRKİYE’DE YAPILMAK İSTENEN DARBE ARAP BAHARI’NIN BİR PARÇASIDIR.ARAP BAHARI’NIN AMACI NİL’DEN FIRAT’A BÜYÜK İSRAİL’İN KURULMASIDIR.BU PROJE KAPSAMINDA MISIR’IN,ARABİSTAN’IN, IRAK’IN VE TÜRKİYE’NİN PARÇALANMASI; SURİYE VE ÜRDÜN’ÜN İSE TAMAMEN YOK EDİLMESİ AMAÇLANIYOR. İRAN,LİBYA,TUNUS,SUDAN GİBİ ÜLKELER DE BU PROJEYE ENGEL OLUNMAMASI İÇİN ETKİSİZ HALE GETİRİLECEKLER.PROJE BU.

PROJENİN SAHİPLERİ BÜYÜK İSRAİL’İ KURMAK İÇİN 1897 DE KENDİLERİNE SÖZ VEREN YAHUDİLER. O KADAR GÜÇLÜLER Kİ ABD’Yİ,İNGİLTEREYİ,AVRUPA’YI NEREDEYSE BATI’NIN TAMAMINI YÖNETİYORLAR. OBAMA DA BUNLARDAN EMİR ALIYOR,AVRUPA DA.BU KONU ÖNCEKİ YAZILARIMIZDA VAR  HEMEN KONUYA GEÇELİM:

KİMLERİ KULLANACAKLAR VE NASIL YAPACAKLAR?

AMAÇLANAN DARBEYİ BİR CÜMLE İLE İFŞAA EDERSEK:

HANGİ AMAÇLA OLURSA OLSUN MEYDANLARA HALKI ÇIKARARAK 27 MAYIS DARBESİNİN BİR BENZERİ PLANLANMAKTADIR. BİLİYORSUNUZ 27 MAYIS DARBESİ DÜŞÜK RÜTBELİ 35 SUBAY TARAFINDAN YAPILMIŞTI.TABİ BU 35 SUBAYIN BAŞARISI MIYDI YOKSA ZAMANIN GENERALLERİNİN BAŞARISIZLIĞI MIYDI AYRI BİR TARTIŞMA KONUSU.

SOKAĞA NE KADAR İNSAN ÇIKARSA ÇIKSIN DARBE SİLAHLI GÜÇLER TARAFINDAN YAPILIR. İŞTE İHVAN ÖRNEĞİ,TOPLANIP TOPLANIP DAĞILIYORLAR.

BİZ ORDUMUZA GÜVENİYORUZ VE SADECE DARBENİN SİVİL KANADINI YAZACAĞIZ.

PROJE SAHİPLERİ TÜRKİYE’DE KİMLERİ KULLANABİLİR?

ULUSLARARASI ŞİRKETLERİ VE ONLARIN YERLİ ORTAKLARI OLAN SERMAYE GRUPLARINI KULLANABİLİR. İŞTE GEZİ PARKINDAKİ KOÇ  GRUBU.

AMAÇ SOKAKLARI DOLDURMAKSA SERMAYE GRUPLARININ 1 MİLYONA YAKIN İŞÇİLERİ VARDIR.BİR  MAAŞ KARŞILIĞI BİR HAFTA ÜCRETLİ İZİN İLE SOKAKLARI DOLDURABİLİRLER.

PEK ÇOĞUNUN ÖZEL OKULLARI VE BİNLERCE ÖĞRENCİLERİ VARDIR. NOT VE HARÇLIK KARŞILIĞI BU ÖĞRENCİLERİMİZİ SOKAĞA DÖKEBİLİRLER.

YİNE BU FUTBOL BARONLARI SEYİRCİLERİ TAHRİK EDECEK HERŞEYİ YAPIP TARAFTARLARI SOKAĞA DÖKEBİLİRLER. FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY BİR MİLYON TARAFTARI SOKAĞA DÖKEBİLİR.AZİZ YILDIRIM’IN ŞİKE DAVASI,BEŞİKTAŞ’IN OLAYLI DERBİSİ VE FATİH TERİM’İN GALATASARAY HOCALIĞINDAN AZLİ TARAFTARI TAHRİK ETMEK İÇİN PLANIN BİR PARÇASI OLABİLİR.

ÜCRETLİ KESİM SOSYAL HAKLAR İÇİN,MESLEK MENSUPLARI VE ÇİFTÇİLER EKONOMİK TALEPLER İÇİN SOKAĞA DÖKÜLEBİLİR. SENDİKALAR VE ODALAR KONTROLLARI ALTINDA OLABİLİR.

AMAÇ MEYDANLARI MİLYONLARLA DOLDURMAK VE O İNSANLARI FARKLI AMAÇLARLA SOKAĞA ÇIKMIŞ OLSALAR DA “HÜKÜMET İSTİFA” GİBİ TEK BİR HEDEFE YÖNLENDİRMEK OLACAKTIR.

ŞİMDİ BUNLARDAN DAHA TEHLİKELİ OLANLARA BAKALIM:

SİYASİ PARTİLER,MEYDANLARDA BÜYÜK MİTİNGLER YAPARKEN ZATEN HÜKÜMET ALEYHİNE OLAN GÖSTERİLER ŞİDDETE,KARŞI ŞİDDETE VE SAVAŞ ALANINA DÖNÜŞEBİLİR.

TÜM SEÇİM MEYDANLARI TERÖR ÖRGÜTLERİNİN PROVOKASYONLARINA MARUZ KALABİLİR.

FIRAT’IN DOĞUSUNDA PKK’LI OLAN TERÖRİSTLER FIRAT’IN BATISINDA  BAĞIMSIZ TAHRİR EYLEMLERİ YAPABİLİRLER.GEZİCİLERİN,ODTÜ’LÜLERİN ÇOĞU GİZLİ PKK’LILARDI MESELA.

YANİ PKK, TÜRKİYE’NİN HERHANGİ BİR ŞEHRİNDE VEYA TÜM ŞEHİRLERİNDE AYNI ANDA TEK BİR PKK BAYRAĞI GÖSTERMEDEN VE “HÜKÜMET İSTİFA” YAZAN BİNLERCE PANKART İLE GEZİCİ GİBİ EYLEM YAPABİLİR.YANİ BU ÖRGÜT  EN ORGANİZE ÖRGÜTTÜR.KCK’NIN BAŞINDAN KARAYILAN’IN ALINMASI VE BAYIK’IN GETİRİLMESİ BUNU AMAÇLIYOR.BAYIK’I GETİREN DE ÖCALAN FALAN DEĞİL DOĞRUDAN ABD’DİR.BU DA BİLİNE.

SANSASYONEL OLAYLAR:

TABİ BUNLAR FİGÜRLER VE FİGÜRANLAR OLABİLİR AMA DARBE İÇİN YETMEZ.DARBE OLABİLMESİ İÇİN HALKIN DARBE BEKLENTİSİNİN OLMASI GEREKİR.YANİ KANUOYUNUN DARBEYE ALIŞTIRLMASI VE ARTIK DARBE OLSA DA OLUR DİYE DÜŞÜNMESİ LAZIM.

BUNUN İÇİN DE TÜRKİYE’DE ÇOK BÜYÜK SANSASYONEL OLAYAR OLMALI,ÇOK BÜYÜK SORUNLAR,PROMLEMLER ORTAYA ÇIKMALI VE AK PARTİNİN BU  SORUNLARI ÇÖZEBİLECEĞİNE DAİR GÜZENİN SARSILMASI VE ÜMİTLERİN TÜKENMESİ GEREKİR. YA D A BU BÜYÜK SORUNLARIN SORUMLUSU AK ĞARTİ OLMALI Kİ ALTERNAİF ARANSIN.

NELER OLABİLİR BU ÇOK BÜYÜK SORUNLAR?

AÇILIM PAKETİ AÇIKLANIR VE BDP,PKK “DAĞ FARE DOĞURDU,BİZİM İÇİN SÜREÇ BİTMİŞ VE SAVAŞ BAŞLAMIŞTIR,BUNDAN SONRA OLACAKLARDAN SORUMLU DEĞİLİZ” DİYEREK ÜLKE ÇAPINDA EYLEMLERE BAŞLAYABİLİRLER.

FIRAT’IN DOĞUSUNDAKİ EYLEMLERİ PKK,BATISINDAKİ EYLEMLERİ DHKC ÜSTLENİR.KÜRT DEVLETİ İLAN EDİLİR VE ESAD TANIR.CHP,BDP İTTİFAKI İLE TÜM İLLERİN MEYDANLARI TAHRİR YAPILIR.

AK PARTİ’NİN VE MHP’NİN YAPACAKLARI HER MİTİNG SABOTE EDİLEREK ENGELLENİR.

SURİYE’DE ESAD’IN ÖNÜNDEN KAÇAN ABD’NİN PARALI MUHALİFLERİ GÜNEY İLLERİMİZE GİREREK KÜRT  KÖYLERİNE SALDIRIR VE KATLİAMLAR YAPAR.KARŞILARINDA TÜRKİYE YERİNE PKK’YI BULARAK KÜRT HALKININ TAMAMININ PKK’YA İTAATİ SAĞLANIR.

ULUSLARARSI TOPLUM DEDİĞİMİZ YAHUDİLER VE ONLARIN KURULUŞLARI OLAN BM,NATO,ABD VE BATI NE BATIDA NE DE DOĞUDA GÜVENLİ GÜÇLERİMİZİN KENDİLERİNE SALDIRAN ERÖRİSTLERE MÜDAHALE EDİLMESİNE İZİN VERMEZ.PKK’LILAR MASUM VATANDAŞLAR ADDEDİLİR.

BİR PARANTEZ: ESAD’IN BAŞINA GELEN DE AYNEN BU OLAYDIR ASLINDA

SONRA BATININ ÜLKEMİZDE NE KADAR MAŞASI VARSA DARBE İÇİN HAREKETE GEÇER.SERMAYE,MEDYA,BÜROKRASİ VS KİM VARSA BATININ ADAMI TÜRKİYE’Yİ YIKMAK ,İÇ SAVAŞ ÇIKARMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPARLAR. GAYRİMİLLİ,MARKSİST, KOMÜNİST BİR DARBE İÇİN.

MASUM VATANDAŞ DÜŞÜNÜR: “YA BU MEMLEKETİ, KİM BU HALE GETİRDİ” DİYE SORAR.

MASUM MHP’Lİ:  “AÇILIM VE PKK GETİRDİ KARDEŞİM SORUMLUSU ERDOĞAN’DIR”DER.

MASUM CHP’Lİ:  “AKP’NİN ABD YANLISI SURİYE POLİTİKASI KARDEŞİM,SORUMLUSU ERDOĞAN’DIR” DER.

MASUM AK PARTİLİ:“ NE ERDOĞAN’I KARDEŞİM,ERGENEKON VE PKK DER”

ASLINDA TÜM CEVAPLAR YANLIŞTIR,DOĞRUSU:

“TÜRKİYE’Yİ BU HALE GETİREN; BİR KISMINI BÖLÜP İSRAİL’E BAĞLAMAK İSTEYEN  KÜRESEL YAHUDİLER VE ONLARIN KÖLESİ OLMUŞ BATI’DIR.

SONUÇ OLARAK :

ORDUMUZA RAĞMEN BÖYLE BİR DARBENİN GERÇEKLEŞMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.YİNE DE GERÇEKLEŞİRSE BUNUN ANLAMI DARBECİLERE KARŞI ÇOK DAHA ETKİLİ VE ÇOK DAHA KAPSAMLI BİR  OPERASYON YAPILACAĞI ŞEKLİNDE YORUMLANMALIDIR.

Bu yazı toplam 4041 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum