![vefat ve başsağlığı](https://www.cubukhaber.com/d/news/2623.jpg)
vefat ve başsağlığı
30.05.2008 tarihinde ilçemizde vefat edenler.
Akkuzulu mahallesinden Kezban ULUDAĞ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına mutakip defnedilecektir.Kezban ULUDAĞ' a Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Akkuzulu mahallesinden Kezban ULUDAĞ vefat etmiştir. Cenazesi cuma namazına mutakip defnedilecektir.Kezban ULUDAĞ' a Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.