Rüyada Turşu Yemek

Rüyada Turşu Yemek

Kısaca rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar elde edileceğine, bu başarıların dikkat çekmesi sayesinde farkı yerlerden farklı teklifler alacağına, bu kişinin aldığı teklifleri gözden geçirmesine ve k

Rüyada Turşu Yemek

 

Rüyada turşu yemek,

 

Kısaca rüyayı gören kişinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar elde edileceğine, bu başarıların dikkat çekmesi sayesinde farkı yerlerden farklı teklifler alacağına, bu kişinin aldığı teklifleri gözden geçirmesine ve kendisine en uygun teklifi gözden geçirerek durumunu kontrol edeceğine ve çok para kazanacağına tabir edilir.

Bu rüyayı gören kişi hayır dua okumalı ve bir fakire yada öğrenciye sadaka vermesi hayırlı olur diye düşünüyoruz. Ayrıca rüyayı gören kişi Bizim Çubuk Turşuları’ndan sevdiği bir turşu alarak afiyetle yemelidir.

Rüyada Biber Turşusu Yemek

Rüyada biber turşusu gören kişi, yaşanan bir tartışmadan, bir dedikodudan ya da aralarına konan bir fitne yüzünden eşine kırılacağına ve bu duruma düşmanlarının, çekemeyenlerinin çok sevineceğine, eşi ile dargın olmanın üzüntüsü ile rüyayı gören kişinin kendisini başka işlere vereceğine ancak hiçbir şekilde bu durumu telafi edemeyeceğine rivayet edilir.

Aynı zamanda, iş hayatında sürekli zarar edeceği bir döneme gireceğine ve bu durumlardan kurtulmak istiyorsa eğer eşi ile görüşerek sorunun ne olduğunu ve nereden kaynaklandığını bulması gerektiğine işaret edilir. Yani kısacası eşinle aranı açacak duruma müsade etmemelisiniz. Yoksa hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda sizi başarısızla sürükleyecek bir duruma düşe bilirsiniz. Bu rüyayı gören kişi gördüğü rüyayı suya anlatmalı ve hayır dua okumalı ayrıca bir fakire yada öğrenciye sadaka (Sadaka sadece para değil gülmek, selam vermek hal ve hatır sormak bile sadaka sayılır) vermesi iyi olur diye düşünüyoruz. Ayrıca rüyayı gören kişi turşu alarak afiyetle yemelidir.

Rüyada Salatalık Turşusu Yemek

Elbette rüyalarla amel etmemek gerekir ama rüya ile verilen mesajlarada dikkat etmek gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle rüyada salatalık turşusu yemek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına ve bu yüzden büyük sorunlar yaşayarak çok sıkıntılı günler göreceklerine alamet edilir. Bu rüyayı gören kişi gördüğü rüyayı suya anlatmalı ve hayır dua okumalıdır. Ayrıca rüyayı gören kişi turşu alarak afiyetle yemelidir.

 

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Uzun zamandan çekilen ağır bir hastalığın sonunda şifa bulacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına ve uzun yıllar boyunca herhangi bir hastalıktan ötürü kötü günler yaşanmayacağına delalet edilir.

 

Rüyada Turşu Suyu İçmek

Rüyayı gören kişinin, parasal sıkıntılarından ötürü çok kötü günler geçirdiğine, işlerinin çok kötü gittiğine, sorunlarının çok büyük olduğuna ve giderek büyüdüğüne, iş konusunda güçlük çektiğine,  iş hayatında bir duraklama dönemine girildiğine ve uzun bir süre boyunca böyle devam etmesinden ötürü rüya sahibinin çok sıkıntılı olduğuna ve ruhsal olarak sıkıntılı bir duruma düştüğüne yorulur. Bu rüyayı gören kişi gördüğü rüyayı suya anlatmalı ve hayır dua okumalıdır. Ayrıca rüyayı gören kişi turşu suyu alarak afiyetle içmelidir.

 

İnşallah Gördüğünüz Rüya Hayırlara Vesile Olur. Faydalı Olabildiysek Ne Mutlu Bizlere

 

İnternet Adresimiz

www.bizimkoysepeti.com

Sipariş ve Bilgi için bizlere DM&WhatsApp yoluyla iletişime geçebilirsiniz

WhatsApp 0552 808 35 37

Türkiye’nin her yerine kargomuz mevcuttur 

 

#bizimköysepeti #bizimçubuktursulari #bizimköysucuklari #organik #organic #sağlık #sağlıklıyaşam #bahçe #tarladansofraya #lezzetli #lezzetlitarifler #tarhana #tarhanaçorbası #Turşu #BizimÇubukTurşuları #ÇubukTurşuları 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.