Organize Hayvancılığa Vatandaş Engeli

Organize Hayvancılığa Vatandaş Engeli

Çubuk Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen İstişare Toplantısı'na katılan AK Parti Genel Başkan yardımcıları Salih Kapusuz çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çubuk Belediyesi Düğün Salonunda düzenlenen İstişare Toplantısı'na AK
Parti Genel Başkan yardımcıları Salih Kapusuz, Reha Denemeç ve Haluk İpek, AK Parti Ankara Milletvekili Aşkın Asan, AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan, Kaymakam Meftun Dallı, Belediye Başkanı Lokman Özden ve diğer yetkililer katıldı.

Kaymakam Dallı, Belediye Başkanı Özden ve AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Acehan, ilçe için yapılması gerekenler ve gerçekleştirilen projeler ile yatırımlar hakkında bilgi vererek, milletvekillerinden destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz, yaptığı konuşmada, önceliklerinin "Organize Hayvancılık Projesi" olduğunu belirterek, "Bu projeyi ilk defa burada başlattık. Bu proje, Türkiye ve Ankara için çok önemlidir. Bu proje ile ilçedeki hayvancılık geliştirilecek. Ama projenin hala ilerlememesinin nedeni, herkesin 'devletten ne koparırım' diye beklemesidir. Bu hizmet bana geliyor, Çubuk'a geliyor, Ankara'ya geliyor. Vatandaş, 'ben, bu hizmete nasıl bir katkı da bulunurum' demiyor da 'nasıl devleti söğüşlerim' diye düşünüyor" dedi.

Çubuk Belediyesinin turizme yönelik çalışmalarını beğendiğini ifade eden
Kapusuz, turizmin gelişmesinde Ankara ile Çubuk arasında yapılacak olan 6 şeritli yolun çok önemli olduğunu, ilçeye şimdiye kadar 100 trilyonluk yatırım
yapıldığını ve yatırımların yapılmaya devam ettiğini kaydetti.

Eğitimin önemine de değinen Kapusuz, ilçede bulunan kadrolu öğretmen
açığı ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü ile konuşacağını söyledi.

"Ermenistan ile yapılan anlaşmanın Meclis'ten geçmesi, Ermenistan ile
Azerbaycan arasında anlaşma sağlanmasına bağlı" diyen Kapusuz, "Demokratik Açılım" konusunda da şunları söyledi:

"Biz, tekrar gözyaşlarının akmaması için kardeşlik projesi olan bu
açılım projesini hayata geçirmeye çalışıyoruz. Canı yanan, ciğeri yanan bir
anneye, bir eşe, bir babaya yenilerin eklenmemesi için terör belasını çözmemiz gerekmektedir. Bu, PKK teröründen kurtulmak için demokratik açılım yolunda kararlılıkla devam etmekteyiz. Bu yolda başımızı koyduk vücudumuz koyduk. Biz, bu noktada ne yapacağımız biliyoruz." Konuşmanın ardından İlçe birim müdürleri, istek ve taleplerini içeren dosyayı milletvekillerine verdi.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum