Çubuk, Esenboğa'dan Başlar!

Çubuk, Esenboğa'dan Başlar!

Yerel yönetimlerle ilgili olarak hazırlanan yasa tasarısı , Çubuk’un ipini çekmek üzere. Çubuk’ta yaşayan bireyler olarak buna ” Dur!” demek zorundayız.Kendi ellerimizle iktidara getirdiğimiz AKP hükümeti , bunu Çubuk"a yapamaz. Son seçimlerde %74 lük oy yüzdesi ile Türkiye rekoru kıran Çubuk , bunu hak etmiyor. AKP yönetiminin, Çubuk İlçesi ve Esenboğa Beldesi arasındaki sosyal, ekonomik ve coğrafi konumu göz önünde bulundurması gerekir.
Biz, söz konusu yasa tasarısında, Esenboğa Beldesi"nin Pursaklar"a bağlanmak istenmesi ile ilgili bir yanlışlıktan bahsediyoruz.
Tarafsız haber anlayışı içerisinde haber hayatına devam eden ÇUBUK HABER, bu konuda taraf tutarak, “Dur!” deme gereği hissetmiştir.
Çubuk"un menfaatleri söz konusu olunca her zaman tarafız. Hiçbir siyasi partiye ve sivil toplum örgütüne bağımlılığı olmayan ÇUBUK HABER, bu tavrını korumaya devam edecektir.
ÇUBUK HABER olarak Çubuk için , Çubuk halkına, Çubuk İlçesindeki üst düzey yöneticilere, Esnaflarımıza, Siyasi parti teşkilat başkanlarına ve mensuplarına, sivil toplum örgütlerine, Çubuk"a gönül veren herkese sesleniyoruz:
""BUNA DUR DEMEK GEREK!""
Sesimizi duyurmak için hep bir ağızdan bağırmak gerek. Buna ihtiyacımız var. Bunu ancak bizler başarabiliriz.
Yerel yönetimler yasa tasarısı ile alınacak her karar, Çubuk"un kaderini değiştirecek. Buna duyarsız kalmak imkansız.
Lütfen duyarlı olalım ve BUNA “DUR!” DİYELİM. İş işten geçmeden , gelecekte “Keşke!” dememek için bir araya gelelim.
Esenboğa"nın Çubuk"tan koparılmasına müsaade etmeyelim.
Sitemize yapacağınız her yorum, AKP İl Başkanlığına göndereceğiniz her mail, edeceğiniz her telefon; toplayacağımız her imza, Çubuk"un geleceği için yapabileceğimiz bir fedakarlık!
Fırsat varken bunu değerlendirelim ,
Çubuk için geç kalmayalım!

İşte Akp İl Başkanlığı ve İçişleri Bakanlığı'na ulaşabileceğiniz Telefon Mail,ve Fax numaraları,AK Parti Ankara İl Teşkilatı: Dr. Mediha Eldem sok. No:75 Kocatepe /
ANKARA Tel:(+90) 312 430 81 30 Faks: (+90)312 430 81 30 / 154
ankara@akparti.org.tr
http://www.akparti.org.tr/ankara/serbestkursu.asp?birimno=26&il=Ankara BİZE YAZIN SERBEST KÜRSÜ http://www.akim.akparti.org.tr/akp.akim/faces/internetBasvuruGiris.jsp


İç İşleri Bakanlığı: TELEFON :
0 (312) 425 72 14 /3472 - 0 (312) 418 14 83-69

FAKS :
0 (312) 418 12 60

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
33 Yorum