Bağımsız Milletvekili Adayları

Bağımsız Milletvekili Adayları

Bağımsız millet vekili adayları.....

Bağımsız millet vekili adayları.....

RİZE: 1-Mesut Yılmaz, 2-Hikmet Çelenk -

SİVAS: 1-Muhsin Yazıcıoğlu 2-Adnan Koç 3-Taner Özmen

KAHRAMANMARAŞ: 1-Hilmi Şahballı 2-Kemal Yavuz 3-Ali Özdemir 4-İlter Kuşoğlu 5-Beyhan Bakdur 6-İbrahim Öztürk 7-Maşallah Biçici 8-Ahmet Arslan 9-İbrahim Çiçek 10-Halil Kodaz 11-Mahmut Özbek

ADIYAMAN: 1-Abuzer Ataman 2-Faruk Artaş 3-Metin Karalök 4-Ahmet İnan 5-Celal Topkan 6-Sait Doğan 7-Hamza Dolaşkan 8-Mehmet Doğan

KİLİS: 1-Hasan Aslan 2-Abdulkadir Soybay -

ESKİŞEHİR: 1-Sabahattin Doğan 2-Hüseyin Çetin 3-Hüsnü Kovancı 4-Filiz Uluçelebi 5-Ahmet Eryürük 6-Davut Tuncer 7-Hamza Abay 8-Ali Akyüz 9-Ali Koçak -

BİLECİK: 1-Gültekin Cici -

TOKAT: 1-Kadim Durmaz 2-Metin Güldere 3-Yaşar Gençay 4-Duran Demirkıran 5-Necmi Uygun -

ZONGULDAK: 1-Musa Civa -

BARTIN: 1-Erhan Köyyeri 2-Mustafa Bülent Kurnaz -

KARABÜK 1-Aşkın Güven 2-Ziya Yaşar 3-Cevat Erdoğan 4-Hikmet Sivri 5-Cemal Mızrak 6-Rüfat Küçükyılmaz. -

DÜZCE: 1-Celalettin Şahin 2-İsmail Çelebi -

ELAZIĞ: 1-Hasan Esen 2-Yusuf Biçer 3-Serap Mutlu -

YOZGAT: 1-Kadri Necdet Erkmeniş 2-Tayyar Güneri 3-Levent Akyollu 4-Müteahhit Veli Yılmaz 5-Ahmet Vedat Soylu 6-Osman Güzel -

UŞAK: 1-Metin Akın 2-Adem Eker, -

DENİZLİ: 1-Hasan Öner, 2-Nebi Ebci, 3-Ali Aslan 4-Ali Fuat Uslu 5-Abdil Karlıoğlu 6-Hasan Çetin 7-Rasim Bulut 8-Ayşe Lerzan Süzük 9-Mehmet Efe. -

KOCAELİ 1-Abdülkadir Ceylansarı 2-Yılmaz Pospor 3-Nemi Özbay 4-Cavit Keskin 5-Engin Turan 6-Levent Bakkal 7-Fevzi Bilge 8-Erdoğan Turan 9-İsmail Yılmaz 10- Tahsin Beşbaş 11- Köksal Gök 12- Mustafa Avcı 13- Ahmet Yücel Çiftçi 14- Yaşar Sezgin 15-Abdülbaki Yıldırım 16-Nevzat Allahverdi -

TRABZON 1-Tayfun Çavuş, 2-Mehmet Tarakçı 3-Hilmi Avcı, 4-Ali Rıza Yılmaz, 5-İsmail Kılıç, 6-İnci Emirzeoğlu, 7-Erol Ulusoy 8-Hüseyin Karahan 9-Selamettin Tellioğlu 10-Ufuk Asıliskender, 11-İsmail Taflan 12-Yusuf Ziya Alpdündar

GİRESUN: 1-Rasim Zaimoğlu 2-Orhan Patan, 3-Mehmet Turan 4-Harun Karagöz, 5-Abdulkadir Veisoğlu, 6-Öner Tekin

GÜMÜŞHANE: 1-Aydın Mutlu 2-Vecdet Ertek 3-Uğur Aslan, 4-Hüsrev Özel

ARTVİN: 1-Hakkı Topçu 2-Sevinç Sarıahmetoğlu -

KONYA: 1-Şahin Büyükyıldırım 2-Muttalip yıldız 3-Gürcan Kallemoğlu 4-Mehmet Emin Güneri 5-Selahattin Cizrelioğlu 6-Ali Gürbüz Dayıoğlugil 7-Atilla Odabaş 8-Tahir Topaloğlu 9-Cemal Dalgıç 10-Mustafa Bağcı 11-Emrullah Parmaksız 12-Hacı Ali Karagöz 13-Ayhan Bilgen 14-Hüseyin Arı 15-İbrahim Vapurcu 16-Ali Kaval 17-Ahmet Akkirpikler -

KARAMAN: 1- Mehmet Hakan Bilgin 2-Hüseyin Koca -

AKSARAY: 1-Mahmut Öztürk, 2-Ali Çetin 3-Fatih Mehmet Gelişen

ADANA: 1-Ateş Cumali Şengül, 2-Kerem Gümüşsoy, 3-Muhlis Aydemir, 4-Sait Akın, 5-Candemir Mansuroğlu, 6-Tevfik Bülent Güreken, 7-Abdurrahman Boztaş, 8-Mustafa Uslu, 9-Ekrem Erol, 10-Ertuğrul Kişial, 11-Hasan Fehmi Songür, 12-Şerafettin Faruk Gizer, 13-Serpil Yıldız, 14-Sıddık Akkaymak, 15-Nazmi Gür, 16-Halil Akyürek, 17-Recai Bulurlar, 18-Halil Rüzgar, 19-Atilla Puliç, 20-Mustafa Süha Aşlamacı, 21-Ali İhsan Özcan. -

OSMANİYE: 1-İbrahim Yener 2-Gazi Acem. -

AYDIN: 1-Yaşar Gökbulut 2-Sedat Karataş 3-Hilmi Salbaş 4-Yaşar Bandırma 5-Tacettin Karagöz 6-Mehmet Aksel, 7-Asım Kölecik 8-Kerim Özbekler -

SAKARYA: 1- Ali Yüksel 2- Cemalettin Kurt 3- İsmail Balkış 4- İshak Rendecioğlu 5- Recai Dursun 6- Mehmet Bayram 7- Burhan Aygün

VAN: 1-Kazım Alaş 2-Galip İlhaner 3-Uğur Vahit Emiroğlu 4-İhsan Rua 5-Hamit Acar 6-Yakup Akın 7-Mevlit Kaya 8-Özdal Üçer 9-Fatma Kurtalan 10-Sayim Kartal 11-Mehmet Çomak 12-İbrahim Kaya 13-Emin Muçir 14-Fetullah Gültepe 15-Ayşegül Erdinç 16-Hayrullah Tanış 17-Ahmet Özer

AĞRI: 1-Murat Öztürk 2-M. Naci Kutlay 3-Hüseyin Yılmaz 4-Hikmet Eraslan 5-Mustafa Korkusuz 6-Kemalettin Koçak 7-Serhan Kurtuluş Erhan

HAKKARİ 1-Cahit Aybar, 2-Çeto Özel 3-Esat Canan 4-Hetem İke 5-Seferi Yılmaz 6-Sabahattin Suvağcı 7-Hamit Geylani 8-Hasan Ümit 9-Mehmet Kaval -

SİİRT: 1-Hasan Öner Yıldız 2-Surur Sultanoğlu 3- Reşit Deli 4-Bilal Veysi Yaşar 5-Yaşar Demir 6-Remzi Yücel 7-Mehmet İhsan Aydın 8-Cemal Silah 9-Osman Özçelik 10-Fevzi Sevgili 11-Mehmet Ertük -

ISPARTA: 1-Hasan İsa Güneşsever 1-Hüseyin Enginar 3-Mehmet Bilir -

BALIKESİR: 1-Şefik Tuna 2-Hüseyin Çakın 3-Refik Kırlı 4-Fahri Şahin 5-Hüseyin Anaral 6-Mehmet Varol 7-M. Ali Özcan 8-İsmet Şahin 9-Nadir Karaağaç 10-A. Turan Güneş 11-Ahmet Çelik -

KÜTAHYA: 1-Hamdi Öztüfek 2-Atila Uğur 3-İclal Nimsi 4-Ziyaettin Tokyay 5-Yaşar Horata 6-Ali İhsan Özden -

YALOVA: 1-Altan Sağdınç 2-Servet Coşar 3-Hüseyin Özaltın 4-Mine Aygören 5-Ahmet Deniz 6-Süleyhan Baran -

SAMSUN: 1-Ekrem Özbey 2-Onur Akın 3-Mehmet Kaya 4-İbrahim Ersöz 5-Beşir Akın 6-Haydar Yıldız 7-Cemal Uyar 8-Bilal Şahin 9-Avni Yılmaz 10-Haşim Yıldız -

ORDU: 1-Adnan Temel 2-Nurettin İslam 3-Bülent Akyürek 4-İsmail Güney 5-Cahit Işık 6-Hasan Güzel 7-Muhammet Serhan Taşçı 8-Ali Şahin Bacınoğlu -

AMASYA: 1-Abdurrahman Sezgin 2-Nurullah Çolak 3-Ergüven Ayan

BİTLİS: 1-Rıza Başdaş 2-Mehmet Nezir Karabaş 3-İsmet Hisar 4-Mahmut Celadet Gaydalı 5-Seracettin Bitlisli 6-Hikmet Altılar 7-Muhsim Bayrak 8-Muhammet Sabır Çevik -

BURDUR: 1-Ethem İşler -

ANTALYA: 1-İbrahim Taştan 2-Halit Yılmaztürk 3-Adem Celep 4-Seyit Fazıl Akdemir 5-Çetin Yavuncu 6-Süleyman Aktaş 7-İsmet Eren 8-Mustafa Özbudak 9-Can Cansın 10-Talat Ayhan 11-Rıza Özen 12-Rasim Küçük 13-Seçmen Mutlu 14-Kubilay Döşeyen 15-Ayhan Görgülü 16-Hasan Namal 17-Yüksel Hanalp 18-Mehmet Ali Çam 19-Ömer Yalçın 20-Emin Gündoğan -

EDİRNE: 1-Tuna Bekleviç 2-Erkan Solakoğlu -

KIRKLARELİ: 1-Celal Pala 2-Ahmet Ethem Oruç -

TEKİRDAĞ: 1-Metin Algül 2-Mustafa Kırcalı 3-Fevzi Perver 4-Mehmet Uz 5-Hilmi Karaoğlun 6-Hasan Evren -

AFYONKARAHİSAR: 1-Menderes Koçak 2-Ali Yılmaz 3-Lokman Yarımay 4-Halil Kılınç 5-Veysel Bakırcı 6-Cemil Çoker -

BATMAN: 1-Hasan Bayındır 2-İsmet Topkan 3-Suat şen 4-Turhan Taşdemir 5-Davut Turan 6-Selahattin Aslan Buğul 7-Raci Eği 8-Hüseyin Akkoyun 9-Mehmet İçer 10-İbrahim Geylani 11-Bengi Yıldız 12-Ayla Akad -

ÇANKIRI: -Hasan Hüseyin Kuşcu

DİYARBAKIR: 1-Süleyman Ergin 2-Vakıf İşler 3-Talha Ekinci 4-Mustafa Ertürk 5-Mehmet Aydın 6-Rahmi Koçal 7-Kenan Çekiç 8-Yıldız Namdar 9-Murat Şenyiğit 10-Mustafa Üzülmez 11-Orhan Saygın 12-Murat Kaya 13-Cevdet Altundal 14-İbrahim Hacı Ensarioğlu 15-Çetin Yıldırım 16-Mustafa Sezgin Tanrıkulu 17-Resul Erdem 18-İbrahim Aksöz 19-Mehmet Azat Kayan 20-Mahmut Oruç 21-Nil Hayal Demirkazık 22-Enver Sungur 23-Mehmet Reşat Çelik 24-Sebğetullah Seydaoğlu 25-Sedat Yurtdaş 26-Mehmet Hatip Dicle 27-Selahattin Demirtaş 28-Aysel Tuğluk 29-Gültan Kışanak 30-Faruk Taşin 31-Akın Birdal 32-Ahmet Bilgin 33-Nihat Arif Tekin 34-Muzaffer Toy 35-Nursel Aydoğan 36-Yücel Yentürk 37-Mehmet Emin İncel 38-Yılmaz Acu 39-Nevzat Özdemir -

ŞANLIURFA: 1-Ahmet Bayuk 2-Hülya Yalçın 3-Muhittin Demir 4-Mehmet Yıldız 5-Mustafa Uzun 6-Musa Akçan 7-Seyit Eyyüpoğlu 8-Ebul Muhsin Asımoğlu 9-Mahmut Yılmaz 10-M.Yaşar Kömürcüoğlu 11-Hasan Bulut 12-Abdülkerim Yıldız 13-İbrahim Ayhan 14-İbrahim Binici 15-İbrahim Tatlı 16-Adilmüslüm Özkan 17-Abdülhakim Ayhan 18-Aziz Yüksel 19-Mehmet Bayraktar 20-Yaşar Ballı 21-Mehmet Yalçınkaya 22-Mehmet Bekir Ayhan -

MARDİN: 1-Erhan Ademhan 2-Şükrü Kılınç 3-Ziya Tamtamış 4-Kamuran Yıldırım 5-Ahmet Türk 6-Emine Ayna 7-Süleyman Bölünmez 8-Hikmet Dinçer 9-Şahin Tatlıdede 10-Şefik Demir 11-Alaattin Yenigün 12-Fatma Bazen 13-İbrahim Barut -

GAZİANTEP: 1-Şıho Göçmen 2-Nasır Arslan 3-Orhan Are 4-Şerif Çakı 5-Abdullah Sabri Kocaman 6-Vakkas Dalkılıç 7-Şıho Karaoğlan 8-Fevzi Koçoğlu 9-Mehmet Özkaya -

ÇORUM: 1-Mehmet Okay -

BİNGÖL: 1-Zeki Börükoçin 2-Murat Varan 3-Süleyman Aytunç 4-Nuri Özmen 5-Hidayet Özdemir -

ERZİNCAN: 1-Mustafa Kul 2-Şükrü Kösen 3-Zennur Karslı -

IĞDIR: 1-Mücahit Özden Hun 2-Süleyman Taşkınsu 3-Haydar Mızrak 4-Pervin Buldan 5-Nevzat Aras 6-Osman Taka -

KAYSERİ: 1-Ahmet Ülgen 2-Veysel Taş 3-Ömer Dalkıran 4-Mustafa Yavuz 5-Ali Elgün 6-Mete Deniz 7-İsmail Topuz -

NEVŞEHİR: 1-Mehmet Özen 2-Caner Koyutürk 3-Mehmet Pınarbaşı -

NİĞDE: 1-Akın Gönen 2-Bünyamin Karataş -

KIRŞEHİR: 1-Bülent Sungur -

MERSİN: 1-Ali İçli 2-Davut Demirel 3-Nedim Gök 4-Ahmet Eser Tokatlı 5-Cemal Ünsal 6-Turgay Baydar 7-Ağan Kandemir 8-Abdullah Taçlı 9-Erkan Aritman 10-Mahmut Şentut 11-Celal Çelik 12-Murat Tek 13-Mithat Ünal 14-Mehmet Ücal 15-Sevim Kaptan Ölçmez 16-Orhan Miroğlu 17-Alpaslan Aşan 18-İzzet Uludağ 19-Ahmet Karataş 20-Yusuf Fevzi Arıcı 21-Hasan Somer 22-Orhan Köroğlu 23-Mahmut Rağbetli -

MUŞ: 1-Esat Kaya 2-Ahmet Kaya 3-Derviş Çakı 4-Nuri Yaman 5-Sırrı Sakık 6-Erkan Kemaloğlu 7-Zeki Eker 8-İhsan Coşkun -

TUNCELİ: 1-Kamer Genç 2-Hıdır Belice 3-Şerafettin Halis 4-Gülhasan Atlı 5-Zeynel Öztürk 6-Civan Metiner 7-Sinan Samat -

HATAY 1-Mahmut Aksoy 2-Mehmet Servet Akgöl 3-Cafer Kasimoğlu 4-Şaban Taze 5-Osman Kuğu 6-Merkat Kar 7-Ahmet Karasu 8-Durmuş Salar 9-Nihat Taşkın 10-Mithat Öztürk 11-Muhammet Uzun 12-Ömer Eyup Özsezen -

MANİSA- 1-Veysel Kandemir 2-Hamza Akbulut 3-Adem Yılmaz 4-Şafak Sevişlerli 5-Metin Güllü 6-Mehmet Arif Olgun 7-Erol Hergül 8-Mahmut Gökçü 9-Hüseyin Hüseyni 10-Şah İsmail Özocak 11-Mürsel Efe 12-Halil İbrahim Doğan

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Siyaset