YKS TÜRKİYE 2.’Sİ MURADİYE OKULLARI’NDAN

YKS TÜRKİYE 2.’Sİ MURADİYE OKULLARI’NDAN

Muradiye'de zirveleri tutan başarı geleneği bozulmadı. 2018 YKS'de Türkiye 2.liğinin yanı sıra, Türkiye 15.si ve Türkiye 43.sü ile Türkiye 136.sı Muradiye Okullarından. Bu yılda hem bireysel hem kitlesel başarıları ile göz dolduran Muradiye Okulları, öğ

Muradiye'de zirveleri tutan başarı geleneği bozulmadı. 2018 YKS'de Türkiye 2.liğinin yanı sıra, Türkiye 15.si ve Türkiye 43.sü  ile  Türkiye 136.sı Muradiye Okullarından. Bu yılda hem bireysel hem kitlesel başarıları ile göz dolduran Muradiye Okulları, öğrencilerinin Türkiye'nin en iyi üniversitelerine yerleşecek olmasının haklı gururunu yaşıyor. 

“Eğitimde öğrenci, okul, veli sacayağı gibidir.”

Muradiye Öğretim Kurumları Genel Müdürü Hayrullah Karakuş ise başarısından dolayı öğrencileri Ahmed Said'i, emeği geçen öğretmenleri ve ailesini tebrik ederek, "Eğitim öğretim hizmetleri bir sacayağı gibidir. Bunun bir tarafında aile, bir tarafında öğrenci, bir tarafında da okul vardır. Okulun gösterdiği çaba ve gayret, öğrenciyle karşılık bulmalı, veliyle de mutlaka desteklenmelidir." diye konuştu.
Karakuş, Ahmed Said'in derslerindeki başarısının yanında, karakteriyle de örnek bir öğrenci belirterek, "Ben inanıyorum ki Ahmed Said, vatana, millete hayırlı olacak ve akademik başarılarla da dünyaya hizmet verecektir." ifadesini kullandı.

YKS Türkiye 2.’si olan Ahmed Said, başarıya nasıl ulaştığını şu cümleler ile anlattı,

 “Sonuçları öğrenince heyecanlandım. Başarımda emeği geçen öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Bu noktada, öğretmenlerimin, üzerimdeki emeği çok büyük. Ailemin de desteğiyle bu başarıyı kazandım. Düzenli çalıştığım için sosyal yaşantıma da vakit ayırabildim. Çalışmalarımın çoğunu okulda yaptım. Derslerimi çok iyi dinledim. Bu sayede evde fazla çalışmama gerek kalmadı. Evde sadece pekiştirme yaptım. Gelecek yıl YKS'ye girecek öğrencilere tavsiyelerim, kendilerini çok fazla zorlamasınlar. Bence, sabah 8'den gece 12'ye kadar çalışmak faydalı olmaz. Ben de bu şekilde çalışmadım. Dersi derste öğrenmeye çalışsınlar. Çünkü sonradan öğrenmeye çalışmak çok daha zor oluyor. Bu şekilde yaparlarsa başarılı olacaklarını düşünüyorum." 

Muradiye Eğitim ve Öğretim Kurumları olarak bu başarıda emeği geçen bütün idareci, öğretmen ve velilerimizi tebrik ediyor, öğrencilerimizin vatana millete hayırlı hizmetler yapmalarını, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

MURADİYE AKSOY OKULLARI 0312 837 71 22 

2018-yks.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.