![Çubuk Gençlikspor Hayati Maçına Çıkıyor](https://www.cubukhaber.com/d/news/2614.jpg)
Çubuk Gençlikspor Hayati Maçına Çıkıyor
Çubuk Geçlikspor hayati maçına çıkacak........
Çubuk gençlik spor hayati maça çıkacak olan Çubuk Gençlikspor 1 Haziran pazar günü saat 15:45'te Altındağ stadında Balgatspor ile karsılasacak. Çubuk Gençlikspor galip gelmesi durumunda şampıyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalayacak.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.