Erdem Yazaroğlu

Erdem Yazaroğlu

KÖKLERDEN GÖKLERE DOĞRU-7

Bir Yudum Feraset- 12

1-Teröristlerle öyle bir pazarlık yapmış ki HDP lilerin CHP ye yaptığı hakaretlere ağzını açıp tek kelime edemiyor. Değmez bay bay Kemal gidicisin, gidici. Benim milletim teröristlerle el ele kol kola olanlara bu ülkeyi teslim etmez. Ben buna inanıyorum. 
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan.

2-Bakınız burda İnönü’yü görüyorsunuz. Herhalde elindeki bayrağı da görüyorsunuz. Elindeki bayrak dikkat edin Türk bayrağı değil! Elindeki bayrak Amerika ve buda İnönü. Ya bunların geçmişi hep böyle. Dün neydi ki bugün ne olacak?
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 

3-Efendiler uyanınız! Müslümanların dünya çapında ölüm kalım kavgası var. Var olmak ya da tarihten silinmek kavgası!" 
Merhum Sezai Karakoç

4-Bay Bay Kemal'in kimlerle ne işler çevirdiği, bebek katillerine ne sözler verdiği, batılı büyükelçilere neleri taahhüt ettiği yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Her gün konuşuyor, olur olmaz her konuda yorum yapıyor ama kendisi bölücü örgütün siyasi uzantılarına hangi sözleri verdiğini söylemiyor. Kandil'deki terör baronlarının niçin kendisini desteklediğini açıklamıyor. Pensilvanya'daki hamburgercide 8 saat kimlerle neyin pazarlığını yaptığından bahsetmiyor. Yerli ve millî projelerimizden, milletin geleceğini garanti altına alacak eser ve hizmetlerimizden niçin rahatsız olduğunu konuşmuyor. Güya teknoloji görmek için 10 bin kilometre uzağa giderken niçin Togg'un fabrikasını ziyaret etmediğini açıklayamıyor. LGBT'ye niçin arka çıktığı, Selo'nun kapısında milletvekillerine niçin nöbet tutturduğu konusuna hiç girmiyor. Muhatabı dağdaki teröristler olan ifadelerimizi niçin üstüne alındığını, bunlardan niçin rahatsızlık duyduğunu anlatamıyor. Varsın Bay Bay Kemal konuşmasın, hakkı ve hakikati söylemesin... Hakikat güneşi balçıkla, çamurla, kırk dereden kırk kova su getirerek örtülemez. Samsun'da vatan-millet deyip Van'da Selo'ya özgürlük isteyenlerin maskesini inşallah 14 Mayıs'ta hep birlikte indireceğiz. İnşallah 14 Mayıs'ta bu maskeli baloya hep beraber son vereceğiz.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan

5-"Selâm kutsal davamızın inananları, yakında Türkiye’de bir seçim olacak ve bizler bu seçimi çok önemsiyoruz. Erdoğan’sız bir Türkiye hiç uzakta değil. Büyük İsrail projesinin önünde hiçbir lider duramaz. İlk zamanlar bizle çok güzel oynuyordu. Ardından çıkarlarımıza hep çomak çoktu. Bizi hep o bölgelerden ayırdı. Şimdi onu kopartma zamanı geldi."  (İsrailli bir hahamın sözleri)
Kaynak: Yeni Akit Gazetesi.

6-“Sizden kim ne hayır bekler. Bir kısım insanlar CHP’ye rey verecek ya… Yapmadıkları kafirlik mi kaldı ya! Yapmadıkları kafirlik mi kaldı! Mansur Yavaş’a bir acaba koymuştuk, şimdi ona da çarpıyı koyduk. Çünkü adam dünkü konuşmasında, evvelsi gün ‘Artık İHA’dan SİHA’dan bahsedilmeyecek biz gelirsek’ diyor. İHA, SİHA senin, benim namusumu koruyar ya… Ulan İHA, SİHA olmasa PKK bastı buraları… Benim karıma, senin kızına tecavüz edecek bunlar. Etmediler mi Doğu’da, Güneydoğu’da…Etmediler mi? Analar niye ağlıyor. Tecavüz etmediler mi kızlarına… İHA, SİHA senin nerene girsin ya? Senin nerene girdi yani… Niye rahatsız oluyorsun? Sivri yerinden mi rahatsız oluyorsun, bir yerine girecek diye mi korkuyorsun?”
Cübbeli Ahmet Ünlü Hocaefendi.

7-Dünyada ve bölgemizde tehditler artmakta. Türkiye’nin çevresi ateş çemberi. Türkiye artık bölgesinde ve dünyada söz sahibi oldu. Kahraman ordumuz da ülkemize yönelecek her türlü tehdit karşısında artık çok daha güçlü. Aziz milletimizin bağrından çıkan şanlı ordumuz, terörist neredeyse oradadır. Binlerce terörist etkisiz hale getirilerek, terör koridorunu başlarına yıktı, hainlere büyük darbeler indirdi. Terörle mücadelede elde edilen başarılar sayesinde artık teröristler yok. Artık Gabar terörle değil petrolle anılıyor, Şırnak turizmle gündemde. Geri dönüş düşünülemez. 85 milyon bir ve beraberiz. Operasyonlarımız artan şiddetle en son terörist etkisiz hale gelinceye kadar devam edecektir. Asil milletimiz en huzurlu günlerini yaşarken, Türkiye’yi eski günlerine döndürmek isteyenlere müsaade etmedi, etmeyecek. Her denileni yapan Türkiye yok!
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar

8-"Bunların dilinde şehitlerimize rahmet yok, Türkiye’ye övgü yok, teröristlere tepki yok, gelecekle ilgili umut yok, yüzlerinde meymenet yok. Kimin hesabına, kimlerin hizmetine siyaset yaptıklarını da bilmeyen yok. Kılıçdaroğlu’nun yol arkadaşları teröristlerdir. Kılıçdaroğlu’nun işbirlikçileri Türkiye düşmanlarıdır”
Dr. Devlet Bahçeli

9-Ermenistan'ın Muhalefetten Umudu:
DAĞLIK KARABAĞ SÖZDE ERMENİ CUMHURBAŞKANI ANAYIK HARUTYUNYAN AZARBAYCAN CUMHURBAŞKANI ALİYEV’E HİTABEN:
“Aliyev boşuna çok sevinmesin 14 Mayıs’tan sonra ecdadımıza ait Karabağ’ı sen kendi ellerinle bizlere teslim edeceksin. Bu sözümü unutma Aliyev.” DEMİŞ.
BU PİÇ KİMDEN CESARET ALIYOR?
TABİ Kİ KILIÇDAROĞLU’NDAN…
KILIÇDAROĞLU KİMİN UMUDU GÖR ARTIK MİLLETİM…
FETO’NUN ÜMİDİ KILIÇDAROĞLU…
PKK’NIN ÜMİDİ KILIÇDAROĞLU…
ŞİMDİ DE ERMENİ’NİN ÜMİDİ KILIÇDAROĞLU…  

İbrahim Melih Gökçek

10-"Seçim arifesinde milletimizin inancı ile kavgalı olan, PKK'nın yöneticilerinin, FETÖ'nün yöneticilerinin ve LGBT lobilerinin desteklediği yedili masaya ülkemizin, devletimizin, milletimizin teslim edilmemesi adına son derece stratejik bir karar aldık. Ülkemiz, milletimiz, devletimiz için, yeni nesillerimiz için, ailemizin korunması için, inanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın korunması için Yeniden Refah Partisi olarak Cumhur İttifakı'nda yer aldık.  Ezanlar minareden, hoparlörden okunmasın caminin içinden okunsun. İmam hatip okulları çok fazla oldu, bunların fazlası kapatılsın. Din dersi okullardan kaldırılsın. Diyanet İşleri Başkanlığı, İnanç İşleri Başkanlığı yapılsın. LGBT'nin önü açılsın.' Allah muhafaza buyursun, eşcinsel evliliklerin önü açılsın. Toplumsal cinsiyet eşitliği adı altında eşcinsellik propagandası yapılsın. Ayasofya yeniden müze haline gelsin. İşte yedili masanın vaatleri.
 Dr. Fatih Erbakan

11-"Türkler İslam'ın keskin kılıcıdır. Yeniden öz benliklerine dönmelerine, Muhammed’in dinine sahip çıkmalarına izin vermeyiz. İlk yapacakları İsrail’i haritadan silmek ve yeniden Viyana’ya gitmek olacaktır."
Yahudi Baron -Jacob Rothschild

12-“Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, küresel emperyalizmin dayatma, tembih ve telkinleriyle kimlik siyasetine keskin dönüş yapması, etnik ve mezhebi hassasiyetleri çok tehlikeli şekilde kaşıyarak kanatma hevesine düşmesi vahim bir sorumsuzluk örneğidir. Kılıçdaroğlu düştüğü dipsiz bataklıkta her geçen gün batarken ülkemizi de beraberinde çekmenin sinsi telaşına kapılmıştır. Maalesef ve çok açıktır ki, Kılıçdaroğlu'nun karanlık ağzı bölücü terör örgütü PKK'nın ağzıdır.”
Dr. Devlet Bahçeli

13-Milli Eğitim Şurası'nda alınan 4-6 yaş arası çocuklara din dersi verilmesi tavsiye edilen kararın geri çekilmesini istiyoruz. Devlet eliyle sübyan mektebi alınması anlamına gelen, devlet eliyle şeriatçı fikirlerin örgütlenmesi anlamına gelen bu uygulamalara geçit vermeyeceğimizi ifade etmek istiyoruz. Bu şura kararı insan haklarına, laikliğe, evrensel çocuk haklarına açıkça aykırı bir karardır. Bu sorun sadece alevi yurttaşlarımızın sorunu değildir. Çocuklarımızın geleceği için de bu gerici, yobaz iktidara karşı mücadeleyi büyütmemiz gerekiyor.
TİP'li Erkan Baş

14- “4-6 yaş arası çocuklara ne kadar çok sahip çıkılırsa geleceğimiz de o kadar daha parlak olacaktır" "Kur’an-ı Kerim ve sünnete sarıldığımız müddetçe yolumuzu sapıtmayız." Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş

15-"Neymiş efendim, dinini, diyaneti öğrenen çocuklar, üniversiteye gidince bilimin b'sini fiziğin f'sini matematiğin m'sini bilmiyormuş. Neymiş, Diyanet İşleri Başkanlığının okul öncesinde evlatlarımıza eğitim vermesi bilimsel değilmiş, çağ dışıymış. Bre gafil, asıl çağ dışı olan sensin, senin bu faşist zihniyetin. Asıl arkaik olan, asıl gerici olan Orta Çağ karanlığında asıl debelenen sen ve senin gibi meseleye marjinal ideolojilerin at gözlüğünden bakanlardır."
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan

16-"Anayasal bir kurum olan Diyanet İşleri Başkanlığının görevini hakkıyla yapmasından niçin gocunuyorsunuz? İstikbalimizin teminatı olan çocuklarımızın Kur'an'ı, Peygamber Efendimizin örnek hayatını, medeniyet değerlerimizi öğrenmesi neden sizi rahatsız ediyor? İslam tarihinin en parlak dönemlerine, Batılıların kendilerini tarif için kullandığı 'Orta Çağ karanlığı' yaftası vurmaktan utanmıyor musunuz? Bu milletin dininden, Diyaneti'nden, inançlarını özgürce yaşama, evlatlarını özgürce yetiştirme hakkından kirli ellerinizi ne zaman çekeceksiniz? Milletimize kimliğini ve karakterini veren mukaddes değerlerimizi aşağılamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?

Artık cambazlığı bırakın, sahtekarlığı bırakın. Yeri geldiği zaman Peygamberimize, Kur'an'a sahip çıkacaksınız, yeri geldiği zaman da ağzınızda, dilinizde hangi kusmuk varsa onu kusacaksınız. Çok açık ve net söylüyorum CHP Genel Başkanı bu skandalı karanlıkta ıslık çalarak geçiştiremez. Bu edepsizlik görmezden gelinerek, susularak, hiçbir şey olmamış gibi yüksek siyasetçilik oynanarak savuşturulamaz."

Kılıçdaroğlu'nun başta "Orta Çağ zihniyeti" olmak üzere bu hezeyanları açıklaması, sarahate kavuşturması gerekir. Şayet izah edemiyorsa da çıkıp milletten ve Diyanet camiasından özür dilemelidir. Aksi takdirde milletimiz tıpkı şehit yakınına ağız dolusu küfür eden ittifak ortakları gibi CHP'ye de sandıkta gereken dersi, Allah'ın izniyle verecektir." 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan

17-“…Avrupa'daki kardeşlerime şunu söylüyorum, CHP demek çöp, çukur, çamur demektir. İstanbul'u onlardan devraldım, o zaman, İstanbul çöp, çukur, çamur ve susuzluktan adeta inim inim inliyordu. Haliç'in kokusundan geçilmezdi. Balık falan görülmezdi…”
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan

18-Ne zaman Bayraktar TB2'ler sahada oldu önemli sonuçlar aldık. Kırk senelik kanayan yaraya merhem oldu SİHA'lar. İlk cevap teröristlerden değil de Meclis'ten geldi. Önce HDP'den geldi sonra CHP'li milletvekilinden geldi. Sonra bu saldırıların sistematik şekilde devam ettiğini gördük. Biz terör örgütünden beklerken saldırıları siyasetten geldi ve bizi çok şaşırttı. Kirli bir seçim kampanyasına da dönüştü. Hepsini mahkemeye verdik ve davaları kazandık. T3 vakfımızla ilgili de iftiralara maruz kaldık. Milyonların sahiplendiği çalışmalarımıza bir türlü bitmeyen iftira kampanyalarına maruz kaldık. Bizim bu teknolojiyi verdiğimiz ülkelerde çok büyük takdir görüyoruz. 

Azerbaycan'da bize Karabağ nişanı verildi. Ukrayna'da abime 2 tane nişan verildi bana da Devlet Başkanı Zelenskiy tarafından verildi. Ülkeler marşlar yazarken, yeni çocuklara Bayraktar ismini verirken içerden böyle bir muhalefet görüyor olmak bizi çok şaşırtıyor. Baykar bütün gelirlerinin yüzde 75'ini ihracattan elde etmiş. Siz ABD, Çin ile rekabet ediyorsunuz. Biz Türkiye'ye İHA'larımızı vermesek gelirlerimiz çok daha yüksek olur. Baykar geçen yıllarda ihracat şampiyonu olmuş. Dünya devleriyle yarıştı Bayraktar TB2. Savunma sanayii şirketlerinin çoğu devlet desteklidir. Bırakın Türkiye'yi dünyada bizim gibi firma var mı?
Selçuk Bayraktar

19-"Bakın bir Cumhurbaşkanı adayı dün çıktı bir şeyler söyledi. Atatürk Havalimanı’nı TEKNOFEST’in başladığı günde Amerikalı şirketlere peşkeş çekeceğini ilan etti. Burayı Amerikalı şirketlerin uzay ve havacılık merkezi yapacaklarmış. 
Bakınız burada dünyanın en büyük uzay ve havacılık festivali yapılıyor. Hem de İngilizler, Almanlar, Fransızlar değil. Türk gençleri burada yarışıyor. Belli ki bu beyefendi TEKNOFEST’i görmüyor, sizi görmüyor ve sizi asla duymuyor. Benim şimdi sizlerden ricam var. Bu sizi görmeyenlere biz buradan bir selam yollayalım.
Biz buradan Türkiye’nin en büyük selfielerini çekip yayınlayalım mı? Tüm Türkiye’ye TEKNOFEST coşkusunu gösterelim mi? O zaman başlıyoruz.  Biz Allah’ın izniyle yerli ve milli kabiliyetlerimizin başka ülkelere peşkeş çekilmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Buradan tüm Türkiye’ye de bunu duyurmaya çalıştık"
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank

 20-“Batı 21. yüzyılın başından itibaren Türkiye’deki bütün kazanımlarını kaybetmiştir. Bunun bir tek işareti vardır, hem de büyük bir işarettir. Hemen yanı başımızda olan Ayasofya Camisi ve onun beş vakit ezan okuyan minareleridir"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

21-"Emniyet içinde CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan’ın bizzat kurduğu derin bir ağ var. Ve bu ağ FETÖ’nün ikinci paralel yapısı gibi çalışıyor. Bahsedilen milletvekili FETÖ’nün aparatıdır. FETÖ’nün ikinci paralel yapısını oluşturmaya çalışıyor. Kurdukları sistem elimizde. Biz bunu tespit ettik. Birçoğunu açığa aldık. Diğerleri için de şemamız hazır" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

22-“Bu ülke Menderes yetiştirmişti. Onu bu ülkeye hizmet etmekten alıkoymuşlardı. Bu ülke Recep Tayyip Erdoğan yetiştirdi. Dünyada bu tip liderler yüzyılda bir gelir. Eğer biz bu süreçleri gerçeklerle buluşturamazsak, eğer tüm bunları masanın altına sürersek, 'Şimdi zamanı değil' dersek, risk almazsak, bedeli ne olursa olsun bu maliyetleri karşılaşmayı göze almazsak yapılacak şey açık ve nettir. ABD acımasızdır, Avrupa acımasızdır. Onların insanlıkla ilgili herhangi bir dertleri söz konusu değildir. 
içişleri Bakanı Süleyman Soylu

23-"Bugün itibarıyla cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili açıklamalarımızı artık meydanlarda, her yerde yapmaya başladık. Ve diyoruz ki 'Bir oy Yeşil Sol'a, bir oy Kemal Kılıçdaroğlu'na.' Bunun sebebi elbette ki belli. Sayın Kılıçdaroğlu'nun bizimle aynı çizgide buluştuğu, bizim de bu tek adam rejimini değiştirmek adına, onların da böyle bir hamlesi olması dolayısıyla bu seçimde cumhurbaşkanlığında Sayın Kılıçdaroğlu'na oyumuzu vereceğimizi bir kez daha ilan ediyoruz."
HDP eş genel başkanı Pervin Buldan

24-Ekrem İmamoğlu Türkiye’yi şikâyet için Atina’ya gidiyor. Ekrem İmamoğlu’nun Yunan dostlarına Türkiye’yi şikâyet etmesi bugünün meselesi değil! Benim ülkemi sen Yunanistan’a niye kötülüyorsun arkadaş? Sen İstanbul belediye başkanısın. Metro yap, park yap, yol aç, İşlerinle ilgilen… 
Yunan Gazetesinde bir haber çıktı: İmamoğlu Ayasofya ile Erdoğan’a meydan okumak için İstanbul’da Agios Polyeugtos kilisesini inşa etmeye mi hazırlanıyor?
Ve İmamoğlu gidip bunlarla bir arada bulunuyor. Meral hanım, Fatih Sultan Mehmed’e benzetiyordun İmamoğlu’nu, vallahi en çok Yunanlılar sahip çıkıyor.  
Ya Allah aşkına sayın İmamoğlu! Zeus heykelinin önünde duyduğun saygıyı, Fatih Sultan Mehmed’e de göster. Yunan gazetelerine gidip bizi şikâyet edecek. Yunan gazeteleri İmamoğluna destek verecek. Sonra gidip Zeus heykelinin önünde böyle duracak (elleri önünde bağlı Saygı ifadesi) Fatihin önünde de böyle duracak. (Elleri arkasında ve saygısızca bir ifade) İnanın bunu Yorgos yapmaz. Sizin ne olduğunuzu bu aziz millet görüyor. Allaha hamdolsun.
Osman Gökçek

25-Ben de bugün TEKNOFEST'i ziyaret ettim. İnanılmaz bir ilgi var. Bazı noktalarda adım atacak yer bulamazsınız. Orada tabii önce Sanayi ve Teknoloji Bakanımız ile görüştük. Baykar'ı ziyaret ettik. İnsanlar gurur duyuyor. Bir annemiz geldi yanıma. Ben bugünü gördüm ya dedi ölsem de gam yemem. KIZIELMA 1 yıl sonra teslimatı yapılıyor. Milli muharip uçağımız F35 üstü bir uçak olacak. Kılıçdaroğlu'nun açıklamasında birkaç tane kabul edilemeyecek nokta var. TEKNOFEST'in başladığı gün böyle bir açıklama yapıyorsunuz. Biz geldiğimizde siz orada TEKNOFEST'i yapamayacaksınız diyorsunuz. Uzun vadeli planları yok. Türk milleti için faydalı şeyler yapacak firma değil. CIA Amerikan menfaatlerini gözetir. Onların stratejilerini yerine getirir.

Daha somut konuşalım. ABD CENTCOM aracılığıyla Suriye'de devlet kurdurmaya çalışıyor. Türkiye, Fırat Kalkanı Harekâtını, Zeytin Dalı Harekatını, Barış Pınarı harekatını yapmasaydı, orada çoktan YPG devleti kurulmuştu. Ne dedi Kılıçdaroğlu, 'Güneyimizde bir başkası olacağına PYD olsun' dedi. Yani ABD projesini destekledi. Bu yüzden tezkerelere harekatlara 'olur' vermediler. 'Özerklik getireceğim, eyaletler kurulmasının yolunu açacağım' diyor. CHP'li vekiller alkışlıyor. Mansur Yavaş, 'HDP'nin Meclis'te olup anlatması meşrudur' diyor. Yasaldır dese bir şey demem ama meşrudur. HDP meşru değildir. 'Demirtaş'ın bir açıklamasını gördüm' diyor. PKK silah bırakmalı diyor. Yavaş, 'Apo'nun heykelini diyeceğiz' dediği açıklamayı duymuyor mu? HDP 2007'den beri Meclis'te. O dönem bağımsız olarak girdiler. CHP yükseltti ve parti olarak girdiler. 

HDP'nin PKK'ya 'silah bırakın' dediğini duydunuz mu? Tam tersine hep destekledir. Daha geçen hafta Kocaeli'de adayı PKK'lı çıktı ve tutuklandı. Sanırım bu açıklamaları soyismine uygun olarak Yavaş duyuyor. Ama HDP'nin topluma olumlu göstermek için yaptıkları açıklamaları hızlı duyuyor. Milletimizin bunları görmesi lazım.

'Uzay üssü kuracağım' demekle kurulmuyor. Nükleer Enerji Santrali açıldı. Orada beni en çok sevindiren şey 500 öğrencimiz eğitim için yurt dışına gitmiş olması. Her alanda Türkiye bilinçli bir şekilde atak yaptı. Bu açıklamalar hem sakıncalı, hem ABD projelerine hizmet ediyor. Özdemir Bayraktar, bankalardan 1 kuruş kullanmadı. Hatta kendisine deniyor ki 'bu senin hakkın'. Yine de kullanmıyor. Türkiye'nin arazi tahsisini bile kabul etmedi. Kendisi satın alıp fabrikayı kuruyorlar. İnanılmaz üretimler var. Türkiye savunma sanayisinde müthiş atak yaptı. Bunu kimse tasavvur etmiyordu.
Bunlar iktidara gelirse bence Baykar'ı çalıştırmayacaklar…
Mustafa Desdici

26-Cumhurbaşkanı adayları Sayın Kılıçdaroğlu'na canlı yayında soruyorlar, efendim LGBT, Türk aile yapısına zarar verir mi size göre diyorlar, 'ne münasebet efendim, neden versin, bu da herkesin kendi özel hayatı kendi tercihidir. Türk aile yapısına zarar vermez' diyor" ifadelerini kullanan Erbakan, "İşte yedili masanın cumhurbaşkanı adayı bu, Cumhurbaşkanı yardımcısı adayları İstanbul Belediye Başkanı katıldığı bir programda kendisine de soruyorlar, çok affedersiniz eşcinsel evliliklerle ilgili ne düşünüyorsunuz, dendiği zaman, diyor ki efendim, bu gayet doğal bir tercih meselesi ancak şu anda toplum buna hazır değil. Millet henüz buna hazır değil, düşünebiliyor musunuz yani toplum millet hazır hale gelirse veya getirebilirsek eşcinsel evliliklerde gayet normal bir şekilde yapılabilir, anlamında bu konuşmayı yapıyor, Allah muhafaza buyursun. Allah bunlara fırsat vermesin, 'Ayasofya'yı yeniden müze haline çevirmemiz lazım' diyor, Ayasofya'nın camii olması doğru bir adım olmadı diyor. Allah gani gani rahmet etsin Erbakan hocamızın internette videosu var diyor ki bu CHP'nin döktüğü suyla abdest bile olmaz, diyor. Erbakan hocamız, Karadeniz'de 80 yaşında bir ninemiz abdest alıyor köyde köyü ziyarete gelen CHP'liler kendisine abdest suyu döküyorlar sonra sohbet edip abdesti bittikten sonra soruyor siz hangi partiden gelmiştiniz CHP deyince uy abdestim de olmadı desene, diyor. Erbakan hocamız bunu anlatırdı.
 Dr. Fatih Erbakan

27-“Ya siz 'PKK'nın, HDP'nin, FETÖ'nün, Amerika'nın adayıyım' dediği Kemal Kılıçdaroğlu'nu desteklerseniz bu millet size prim vermez. Milli Görüşçüler de vermez, vermemelidir. Bu 7'li masa bir projedir. Maalesef okyanus ötesi bir projedir.”
Cumhurbaşkanlığı Y.İ.K. Üyesi Mehmet Ali Şahin

28-Biraderim dediği; Cennet Mekân Sultan Abdülhamid’i devirenler için, Üstazımız Süleyman Hilmi Tunahan (ks) hazretlerin: “Evlatlarım! Talebelerim’den; Sultan Abdülhamid abimi tahtan indiren masonlarla iş birliği yaparsa ahirette iki elim o talebenin yakasında olacaktır.” Sözlerini hiç mi işitmediniz? (Intenet)
Bugün ise anasının, babasının kabrini dahi hazretimizin ayakları dibine getiren, çekinmeden mezar taşlarına Osmanlıca harflerle isimlerini yazdıran, Müslüman bir lider olan Sayın Tayyip  Erdoğan beyi  devirenlerle birlik olduk, “İmanımı tazelemek için Ankara’ya gittim” diyen, Türkiye’nin bölünmesine, okullardan din derslerinin kaldırılmasına, başörtüsünün yasaklanmasına, Kur’an kurslarının kapatılacağını söyleyen,  LGBT’lilere hürriyet vereceğiz, suçluları serbest bırakacaklarını ilan eden, programlarına  koyan, ezeli din düşmanı, dönmelere oyumu attım da geldim, üstazım mı diyeceksiniz?
Bütün dünya ayağa kalkmış, Tayyip beyi devirmek istiyor niçin? Anlamaz mısınız?...
Biraz olsun insaf edemez misiniz?
Dün yurtların kapılarında nöbetçiler diktiklerimizi unuttuk mu?
Zaman, zaman kitaplarımızın çuvallara doldurulup karakollara polis, bekçi ve jandarma tarafından götürüldüklerini hiç mi dinlemediniz?
Yıllarca bu ülkede aslı diliyle Ezanı Muhammedi’nin okunmasının yasak olduğunu da mı duyamadınız?
Bu ülkede “Allahu Ekber” demeyi kimler yasakladı?
Şimdi siz onlarla nasıl birlik içinde olursunuz?
Böyle tarikat, böyle cemaat, böyle “ululemir(!)” olur mu?...
Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Sandıkçıoğlu

29-İstemezükçülerin Hezeyanları: 

"Erdoğan rejimini yenerek yurttaşlarımızı bu dinci gerici kuşatmadan, cemaat ve tarikatlardan kurtaracağız."
Tipli Erkan Baş

"PKK ile İyi Parti aynı yerde” 
PKK elebaşılarından Sabri Ok

"Çok şey istemiyoruz; 
14 Mayıs sonrası Selçuk Bayraktar en fazla kâğıttan uçak yapma videoları çeksin istiyoruz" 
CHP'li bir trol

'Güneyimizde bir başkası olacağına PYD olsun'
Kemal Kılıçdaroğlu

YPG terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşum. Kemal Kılıçdaroğlu

Afrini geri alacağız, özerklik getireceğiz.
Yeşil Sol Parti Adayı Azad Barış

Eğer Avrupa destek verirse, Erdoğan’ı devirebiliriz. 
Kemal Kılıçdaroğlu

"Mavi Vatan yayılmacılıktır..." 
Kılıçdaroğlu'nun Dış Politika Danışmanı Ünal Çeviköz

"Seçimi Cumhur İttifakı kazanırsa iç savaş çıkartırız..."
PKK elebaşılarından Bese Hozat

15 Temmuz tiyatrodur.
Kemal Kılıçdaroğlu

Başkan Aponun heykelini dikeceğiz.
Selahattin Demirtaş

Özerklik getireceğim, eyaletler kurulmasının yolunu açacağım.
Kemal Kılıçdaroğlunun Seçim Vaadi

“Ayasofya’yı yeniden Müze haline çevirmemiz lazım. Ayasofya’nın Cami olması doğru bir adım olmadı.”
Kemal Kılıçdaroğlu 

 "Şimdi Selahattin'e özgürlük dediniz. Tabii ki biz özgürlük için alanlardayız. Valla gideceğiz, orada mücadele edeceğiz. Zindanların kapısını açacağız. İmralı'daki tecritin kapısını kıracağız. Özgürlükleri hayata geçireceğiz. Arkadaşlarımız özgür olacaklar. İnanıyorum önümüzdeki yerel seçimlerde burada, içeride bulunan Selahattin Demirtaş, Gülten Kışanak, Figen Yüksekdağ, Sabahat Tuncel ve Ayla Akat ve içerideki on binlerce arkadaşımız özgür olacak ve biz burada size hep beraber hitap edeceğiz buna inanıyorum."
HDP’li Sırrı Sakık

30-CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Fetö'nün 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında da darbecilerle geçişine izin verilmiş, darbeyi evde kahve yudumlayarak takip etmiş, darbecilerin kendisine vereceği görevleri ellerine ovuşturarak beklemişti.
06.04.2021 Takvim Gazetesi

31-Türkiye 1940'larda yaptıklarını 2016'dan sonra tekrar yapmaya başlıyor. Sizce bu arada ne oldu? Nuri Demirağ, Vecihi Hürkuş'lara bu ülke ne yaptı da hayatlarını bezdirip bu isimleri ortadan kaldırdı.
Nuri Demirağ, Yeşilköy Havalimanı'nı kuran kişidir. Uçuş okulları açan, dönemin en iyi jetlerini yapan kişidir. Biz nasıl oradan bu duruma geldik? Necmettin Erbakan bunu cevabını esasında vermiş.
Nuri Demirağ'ın yaptığı ürünlerin ihracatına kimse izin vermemiş. Memlekette yapanın cezalandırıldığı başka bir ülke yoktur. Bu bana çok acı geliyor.

Bu ülkede operasyonel görev yapan asker sayımız 50 bin ile 100 bin üzerinde olduğunu hesaba katarsak 40 yılda Dağlıca'da kaç bin askere denk geliyor.
Hadi hesaplayın. Selçuk Bayraktar ile Haluk Bayraktar'ın beynine nasıl bu kadar kötü davranılıyor anlamıyorum.
Bu adamlar Türkiye'nin beynidir. Bu ülkeyi sevene sahip çıkılmalı. Bu adamlara zulüm ediyorlar. Bir de çıkıp insanımızın yurt dışına gitmesini kolaylaştıracaklarını söylüyorlar.
Yahu siz önce bu adamlara sahip çıkın. Ukrayna ve Azerbaycan halkı Selçuk Bayraktar'a minnet duyuyor. En büyük nişanı veriyor. Siz bu adamlara karşı çıkıyorsunuz. Bugün savunma sanayii şirketlerimiz yabancı şirketleri satın alıyor.
Bize yıllarca ambargo koyan ülkeler kapımızda bekliyor. Bu adamlar Tayyip Erdoğan'ın damadı olmasaydı fark edecek miydi?
Hayır fark etmeyecekti. Türkiye'de yerli ve milli olmanın hep bir bedeli vardı. Selçuk Bey'in suçu damat olması değil, yerli ve milli olmasıdır.

Terör ve Güvenlik Uzmanı Mete Yarar

32-Seccadeye ayakkabıyla basılmaz. Basılamaz. Seccadeye ayakla basana hoş görüyle bakılmaz. Buna rağmen ayakkabısıyla seccadeyi kirletenlerin zoru görünce, görmedim, üzgünüm, pardon, demeleri bir işe yaramaz. Siyasi bir cehilin milli haklarımıza manevi hassasiyetlerimize sahip çıkması absürd bir beklentidir. Temiz parayı uyuşturucu tacirlerinden alacağını söyleyen birinin ciddiye alınır tarafı yok.
Dr. Devlet Bahçeli

33-Tarihe not düşülsün; Bayraktar TB3 ve MİUS muharebe tarihinde devrim yapacak! Selçuk Bayraktar

34-CHP demek; 
Heykel, rakı, balo, sirtaki (yunan milli dansı), Osmanlı ve İslâm nefreti demektir. CHP, nin 6 oku, imanın 6 şartını yok etmek için icat edilmiştir. Lütfen araştırınız.  

Aykut Buğrahan.
 
35-Devletin dini olmaz, devletin dini adalettir diyerek zillete göz kırpan alnı secdeli brütüsler, gargat suratlı haşhaşiler iyi dinleyiniz... 
Hz Ali (r.a) Efendimiz haricilerin bir sözüne şöyle cevap vermişti:
Onlar hak bir sözle batılı kastediyorlar. 
Sizlerde hak bir sözü batıla mesnet kılıyorsunuz. Adalet dediğin karakterli ve asil insanların elinde gerçekleşir. Boynunda Amerika, İngiltere, İsrail, Fransa ve tüm İslâm düşmanlarının tasmasını taşıyan zangoçların elinde değil. Ayrıca birçok Avrupa ülkesinin anayasasında resmi dini Hristiyanlıktır diye yazar. Lütfen araştırınız. Biraz cehaletiniz izale olsun he mi?

Aykut Buğrahan

 

Bu yazı toplam 2402 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
34 Yorum