• BIST 95.816
  • Altın 245,991
  • Dolar 6,3446
  • Euro 7,4202
  • Ankara : 19 °C
  • İstanbul : 24 °C
  • İzmir : 25 °C
  • Trabzon : 20 °C
  • Antlaya : 0 °C

Sirkeli otobüs saatleri değişti

29.03.2007 10:13
Sirkeli otobüs saatleri değişti
İlçemize bağlı Sirkeli beldesinin otobüs hareket saatleri yeniden düzenlendi.

SİRKELİ BELDESİ OTOBÜS HAREKET SAATLERİ

HAFTA İÇİ OTOBÜS HAREKET SAATLERİ

SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ANKARA'DAN HAREKET SAATLERİ
05:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 07:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
06:20 " " " 09:00 " " "
06:30ABADAN ÜZERİ GİDİYOR 10:30 " " "
06:40ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 11:30 " " "
06:50ÖZEL-OSTİM 12:30ABADAN MAH.NE ÇIKIYOR
06:55ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 14:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
07:00ÖZEL -SİTE 15:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
07:10BELEDİYE OTOBÜSÜ 16:15 " " "
07:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 17:00 " " "
08:00 " " " 17:30 " " "
09:00 " " " 18:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
10:00 " " " 18:20DIŞKAPI,SİTE,YUVA,SİRKELİ
11:30 " " " 18:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
13:30 " " " 18:30ÖZEL-SİTE
15:30BELEDİYE OTOBÜSÜ 18:30ÖZEL-OSTİM
16:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 19:00 " " "
18:00 " " " 19:30ABADAN MAH.NE ÇIKIYOR
20:00 " " "

HAFTA SONU CUMARTESİ ÇALIŞMA SAATLERİ
SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ANKARA'DAN HAREKET SAATLERİ
06:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 07:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
06:30ABADAN ÜZERİ GİDİYOR 09:00 " " "
06:50ÖZEL-OSTİM 10:30ABADAN MAH.NE ÇIKIYOR
06:55 " " " 11:30 " " "
07:00ÖZEL-SİTE 12:30 " " "
07:15BELEDİYE OTOBÜSÜ 14:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
07:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 15:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
08:00 " " " 17:00 " " "
09:00 " " " 17:30 " " "
10:00 " " " 18:00BELEDİYE OTOBÜSÜ
11:30 " " " 18:20DIŞKAPI,SİTE,YUVA,SİRKELİ
13:30 " " " 18:30ÖZEL- OSTİM
15:30BELEDİYE OTOBÜSÜ 18:45ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
18:00ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 19:15 " " "
20:00 " " "

HAFTA SONU PAZAR ÇALIŞMA SAATLERİ
SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ANKARA'DAN HAREKET SAATLERİ
06:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ 08:30ÖZEL HALK OTOBÜSÜ
07:15 " " " 10:30 " " "
07:30 " " " 12:30 " " "
09:30 " " " 14:00 " " "
11:30 " " " 15:30 " " "
13:30 " " " 17:30 " " "
16:00 " " " 18:30 " " "
18:00 " " " 19:15 " " "
20:00 " " "

ÇUBUK OTOBÜS HAREKET SAATLERİ
SİRKELİ'DEN HAREKET SAATLERİ ÇUBUK'TAN HAREKET SAATLERİ
07:15 BELEDİYE OTOBÜSÜ 17:30 BELEDİYE OTOBÜSÜ
PERŞEMBE EK SEFER
09:00 BELEDİYE OTOBÜSÜ 13:00 BELEDİYE OTOBÜSÜ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Bulut
11 Eylül 2016 Pazar 18:10
18:10
Ulustan hangi duraktan kalkiyor?
Oğuz
04 Ağustos 2015 Salı 11:02
11:02
Sirkeli - Ostim otobüsünde para unuttum bu sabah. Son durağın telefon numarasını bulamıyorum. Ne yapmam gerekir?
Diğer Haberler
  • Harman mesaisi06 Ağustos 2018 Pazartesi 11:05
  • Stresten Kurtulmak İçin Başladı, Keçi Çiftliği Kurdu24 Temmuz 2018 Salı 12:01
  • Çubuk'ta Uyuşturucu Operasyonu16 Temmuz 2018 Pazartesi 16:05
  • Yüksek Şekere Ne İyi Gelir?05 Temmuz 2018 Perşembe 22:39
  • Türbeye yuva yapan bülbüle köylüler sahip çıktı02 Temmuz 2018 Pazartesi 09:21
  • Çubuk'ta Kamyonet Ve Otomobil Çarpıştı 1 Yaralı21 Haziran 2018 Perşembe 09:16
  • Çubuk'ta trafik kazası: 4 yaralı18 Haziran 2018 Pazartesi 09:58
  • Çubuk'ta Mera Kavgası 7 Yaralı17 Haziran 2018 Pazar 09:55
  • Çubuk'ta Arı Kovanlarına Ayı Saldırısı07 Haziran 2018 Perşembe 00:26
  • KIZILAY’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR...29 Mayıs 2018 Salı 09:32
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Çubuk Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0312 9110397 / cubukhaber06@hotmail.com | Haber Yazılımı: CM Bilişim