• BIST 1.034
  • Altın 483,540
  • Dolar 7,2420
  • Euro 8,5968
  • Ankara : 19 °C
  • İstanbul : 24 °C
  • İzmir : 24 °C
  • Trabzon : 23 °C
  • Antlaya : 0 °C

ÇUGİAD'DAN BASIN AÇIKLAMASI

31.01.2013 22:15
ÇUGİADDAN BASIN AÇIKLAMASI
Çubuk Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yasin ÖZEN'den basın açıklaması.

www.cugiad.com

Değerli Çubuk  çugiad üyeleri, sevgili dostlarım;ve hemşerilerimiz

17 kasım 2012 tarihinde kurulan çubuk girişimci işadamları dernegi takdirleriniz ve gösterdiğiniz güven ile  yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte üstlenmiş bulunuyoruz. Siz değerli üyelerimize şahsıma ve yönetim kuruluma göstermiş olduğunuz güvenden dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.  derneğimizin kuruluşunda yer alan kurucularımız olmak üzere bugüne kadar görev yapan tüm hemşerilerimize ve yönetim kurullarına, ilgili dönemlerde komisyonlarda görev alan, derneğimize emeği geçen, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Dostlarım;  17 
ankara çubuk sevdalısı genç işadamı tarafından kurulan ÇUBUK GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI DERNEGİ i, bugün siz saygın, işlerinde uzman, seçkin ve bilgili, birey olarak toplumda ve iş dünyasında etkin üyeleri ile Ankara'nın, bölgenin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisi haline gelmiştir.  köklü geçmişiyle, oluşmuş derin kurumsal hafızası ve tecrübesiyle gelenek sahibi bir dernek haline gelmektir hedefimiz olan ÇUGİAD geçmişten bu yana Ankara'nın en etkin sivil toplum örgütü olmuş, çok önemli projeleri ve faaliyetleri gerçekleştirmiş, diğer sivil toplum örgütleri tarafından takip edilir, takdir edilir olmuştur. Yaptığı her çalışma, gerçekleştirdiği her proje ile genç işadamlarının sosyal sorumluluk bilincini ve dayanışma ruhunu arttıran ÇUBUK çugiad üyelerine, ve bölgeye çok önemli katkılar sunmuştur.

Dostlarım; iş dünyasının genç temsilcileri olan bizlere bu topraklarda gelişmiş, müreffeh ve güçlü bir ülke kurma ve yaşatma görevi atalarımız tarafından verilmiştir. Ülkemizin komşularında ve yakın coğrafyasında meydana gelen sosyal, siyasal ve ekonomik gelişmeler ışığında biz genç iş adamlarına kalkınmada, sürdürülebilir istikrarlı ekonomide ve ülkemizi dünyanın sayılı güçlerinden biri yapmada nemli görevler düşmektedir. Bahse konu değişimler
Ankara Çubuk ilçesinin önemini daha da arttırmaktadır. İşte bu noktada bölgede en önemli rol ÇUGİAD ailesi tarafından üstlenilecektir. Bölgenin giderek artan jeopolitik önemi içerisinde ÇUBUK ve biz ÇUGİAD üyelerini birçok ekonomik gelişme ve kentsel değişim beklemektedir.

Dostlarım, sivil toplum örgütü olarak kentimizin, insanlarımızın, ülkemizin geleceği açısından önemli görevler üstlenmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle,  faaliyet dönemimizde, geleneksel hale gelmiş olan faaliyetlerimize, üye odaklı proje ve toplantılara, üniversiteler ve diğer sivil toplum örgütleri ile işbirlikleri ve projeler gerçekleştirmeye, dernek üyelerimiz arasında dayanışmayı ve ticari ilişkileri arttırmaya yönelik programlar yapmaya, kentimizin mevcut sorunlarına yönelik çalışmalar yapmaya, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeye ve derneğimizi nitelikli bir şekilde büyütmeye yönelik çalışmalar gerçekleştireceğiz.

 Yönetim Kurulu olarak üstlenmiş olduğumuz bu görev ancak sizlerin katılımı ve desteği ile başarılı olacaktır.  süregelen başarı, tarafımızdan da sizlerin destekleri ve katkıları ile devam ettirilecek, kurumsal hafızamızın bize kazandırdığı tecrübeden faydalanarak, geleneklerimizi muhafaza ederek bir sonraki döneme daha da güçlü bir 
ÇUGİAD

 teslim edilecektir.

Sevgili dostlar, çok yoğun ve başarılı geçeceğine inandığım bu dönemin ardından sizlerle el ele, omuz omuza daha uzun yıllar aynı çatı altında, derneğimiz için, kentimiz için, ülkemiz için başarılı çalışmalar gerçekleştirmeyi ümit ederek sevgi ve saygılarımı sunuyorum
 

                                             Çubuk girişimci işadamları dernegi

                                                                     Yönetim kurulu başkanı

                                                                                YASİN ÖZEN

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar
Hasan SERT
08 Şubat 2013 Cuma 02:12
......ÇUGIAD TAM DESTEK .......
Öncelikle saygilarimi ve sukranlarimi sunuyorum. Çubuk için ileriye dönük bir adim,öncelikle bu yeni kurulmus dernegi çubuk halki olarak bütün hemserilerimizin bu dernege destek vererek dernegin kalkinmasi ve tanitimina yardimci olmamiz gerekmektedir.Ben kendi fevri dusuncelerime dayanarak çubugu varyasyonlar uygulayarak en guzel sekilde baskanimizin temsil edeceginden hic supem yok BASARILARINiZIN DEVAMINI DiLiYORUM..... ( Hasan SERT )
bir genc girişimci
03 Şubat 2013 Pazar 07:03
keşke hitabı etkili olsaydı
Çubukda böylesi bir dernek yapılanması gerçekten önemli bir adım. Ancak başkanımız keşke biraz daha etkili cümleler kurarak yazısını tamamlamış olsaydı. Cümlelerinde devriklikler ve anlatım bozuklukları okumama olan sabrımı yitirmeme sebebp olduğundan bu yorumu yazma gerekliliğini hissettirdi. Kendisinde bu eleştiri için özür diliyorum nihayetinde amacım kendisi için olumlu bir destek olmaktır. Umarım 2 Aylık geçmişi olan derneği yıllardır faaliyet veriyormuşcasına anlatırken daha kısa ve daha net cümleler kurar.
Tesekkürler
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Çubuk Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0312 9110397 / cubukhaber06@hotmail.com | Haber Yazılımı: CM Bilişim