• BIST 75.994
  • Altın 128,893
  • Dolar 3,4247
  • Euro 3,6383
  • Ankara : -7 °C
  • İstanbul : 8 °C
  • İzmir : 2 °C
  • Trabzon : 6 °C
  • Antlaya : 0 °C

Bağımsız Milletvekili Adayları

04.06.2007 19:02
Bağımsız Milletvekili Adayları
Bağımsız millet vekili adayları.....

Bağımsız millet vekili adayları.....

RİZE: 1-Mesut Yılmaz, 2-Hikmet Çelenk -

SİVAS: 1-Muhsin Yazıcıoğlu 2-Adnan Koç 3-Taner Özmen

KAHRAMANMARAŞ: 1-Hilmi Şahballı 2-Kemal Yavuz 3-Ali Özdemir 4-İlter Kuşoğlu 5-Beyhan Bakdur 6-İbrahim Öztürk 7-Maşallah Biçici 8-Ahmet Arslan 9-İbrahim Çiçek 10-Halil Kodaz 11-Mahmut Özbek

ADIYAMAN: 1-Abuzer Ataman 2-Faruk Artaş 3-Metin Karalök 4-Ahmet İnan 5-Celal Topkan 6-Sait Doğan 7-Hamza Dolaşkan 8-Mehmet Doğan

KİLİS: 1-Hasan Aslan 2-Abdulkadir Soybay -

ESKİŞEHİR: 1-Sabahattin Doğan 2-Hüseyin Çetin 3-Hüsnü Kovancı 4-Filiz Uluçelebi 5-Ahmet Eryürük 6-Davut Tuncer 7-Hamza Abay 8-Ali Akyüz 9-Ali Koçak -

BİLECİK: 1-Gültekin Cici -

TOKAT: 1-Kadim Durmaz 2-Metin Güldere 3-Yaşar Gençay 4-Duran Demirkıran 5-Necmi Uygun -

ZONGULDAK: 1-Musa Civa -

BARTIN: 1-Erhan Köyyeri 2-Mustafa Bülent Kurnaz -

KARABÜK 1-Aşkın Güven 2-Ziya Yaşar 3-Cevat Erdoğan 4-Hikmet Sivri 5-Cemal Mızrak 6-Rüfat Küçükyılmaz. -

DÜZCE: 1-Celalettin Şahin 2-İsmail Çelebi -

ELAZIĞ: 1-Hasan Esen 2-Yusuf Biçer 3-Serap Mutlu -

YOZGAT: 1-Kadri Necdet Erkmeniş 2-Tayyar Güneri 3-Levent Akyollu 4-Müteahhit Veli Yılmaz 5-Ahmet Vedat Soylu 6-Osman Güzel -

UŞAK: 1-Metin Akın 2-Adem Eker, -

DENİZLİ: 1-Hasan Öner, 2-Nebi Ebci, 3-Ali Aslan 4-Ali Fuat Uslu 5-Abdil Karlıoğlu 6-Hasan Çetin 7-Rasim Bulut 8-Ayşe Lerzan Süzük 9-Mehmet Efe. -

KOCAELİ 1-Abdülkadir Ceylansarı 2-Yılmaz Pospor 3-Nemi Özbay 4-Cavit Keskin 5-Engin Turan 6-Levent Bakkal 7-Fevzi Bilge 8-Erdoğan Turan 9-İsmail Yılmaz 10- Tahsin Beşbaş 11- Köksal Gök 12- Mustafa Avcı 13- Ahmet Yücel Çiftçi 14- Yaşar Sezgin 15-Abdülbaki Yıldırım 16-Nevzat Allahverdi -

TRABZON 1-Tayfun Çavuş, 2-Mehmet Tarakçı 3-Hilmi Avcı, 4-Ali Rıza Yılmaz, 5-İsmail Kılıç, 6-İnci Emirzeoğlu, 7-Erol Ulusoy 8-Hüseyin Karahan 9-Selamettin Tellioğlu 10-Ufuk Asıliskender, 11-İsmail Taflan 12-Yusuf Ziya Alpdündar

GİRESUN: 1-Rasim Zaimoğlu 2-Orhan Patan, 3-Mehmet Turan 4-Harun Karagöz, 5-Abdulkadir Veisoğlu, 6-Öner Tekin

GÜMÜŞHANE: 1-Aydın Mutlu 2-Vecdet Ertek 3-Uğur Aslan, 4-Hüsrev Özel

ARTVİN: 1-Hakkı Topçu 2-Sevinç Sarıahmetoğlu -

KONYA: 1-Şahin Büyükyıldırım 2-Muttalip yıldız 3-Gürcan Kallemoğlu 4-Mehmet Emin Güneri 5-Selahattin Cizrelioğlu 6-Ali Gürbüz Dayıoğlugil 7-Atilla Odabaş 8-Tahir Topaloğlu 9-Cemal Dalgıç 10-Mustafa Bağcı 11-Emrullah Parmaksız 12-Hacı Ali Karagöz 13-Ayhan Bilgen 14-Hüseyin Arı 15-İbrahim Vapurcu 16-Ali Kaval 17-Ahmet Akkirpikler -

KARAMAN: 1- Mehmet Hakan Bilgin 2-Hüseyin Koca -

AKSARAY: 1-Mahmut Öztürk, 2-Ali Çetin 3-Fatih Mehmet Gelişen

ADANA: 1-Ateş Cumali Şengül, 2-Kerem Gümüşsoy, 3-Muhlis Aydemir, 4-Sait Akın, 5-Candemir Mansuroğlu, 6-Tevfik Bülent Güreken, 7-Abdurrahman Boztaş, 8-Mustafa Uslu, 9-Ekrem Erol, 10-Ertuğrul Kişial, 11-Hasan Fehmi Songür, 12-Şerafettin Faruk Gizer, 13-Serpil Yıldız, 14-Sıddık Akkaymak, 15-Nazmi Gür, 16-Halil Akyürek, 17-Recai Bulurlar, 18-Halil Rüzgar, 19-Atilla Puliç, 20-Mustafa Süha Aşlamacı, 21-Ali İhsan Özcan. -

OSMANİYE: 1-İbrahim Yener 2-Gazi Acem. -

AYDIN: 1-Yaşar Gökbulut 2-Sedat Karataş 3-Hilmi Salbaş 4-Yaşar Bandırma 5-Tacettin Karagöz 6-Mehmet Aksel, 7-Asım Kölecik 8-Kerim Özbekler -

SAKARYA: 1- Ali Yüksel 2- Cemalettin Kurt 3- İsmail Balkış 4- İshak Rendecioğlu 5- Recai Dursun 6- Mehmet Bayram 7- Burhan Aygün

VAN: 1-Kazım Alaş 2-Galip İlhaner 3-Uğur Vahit Emiroğlu 4-İhsan Rua 5-Hamit Acar 6-Yakup Akın 7-Mevlit Kaya 8-Özdal Üçer 9-Fatma Kurtalan 10-Sayim Kartal 11-Mehmet Çomak 12-İbrahim Kaya 13-Emin Muçir 14-Fetullah Gültepe 15-Ayşegül Erdinç 16-Hayrullah Tanış 17-Ahmet Özer

AĞRI: 1-Murat Öztürk 2-M. Naci Kutlay 3-Hüseyin Yılmaz 4-Hikmet Eraslan 5-Mustafa Korkusuz 6-Kemalettin Koçak 7-Serhan Kurtuluş Erhan

HAKKARİ 1-Cahit Aybar, 2-Çeto Özel 3-Esat Canan 4-Hetem İke 5-Seferi Yılmaz 6-Sabahattin Suvağcı 7-Hamit Geylani 8-Hasan Ümit 9-Mehmet Kaval -

SİİRT: 1-Hasan Öner Yıldız 2-Surur Sultanoğlu 3- Reşit Deli 4-Bilal Veysi Yaşar 5-Yaşar Demir 6-Remzi Yücel 7-Mehmet İhsan Aydın 8-Cemal Silah 9-Osman Özçelik 10-Fevzi Sevgili 11-Mehmet Ertük -

ISPARTA: 1-Hasan İsa Güneşsever 1-Hüseyin Enginar 3-Mehmet Bilir -

BALIKESİR: 1-Şefik Tuna 2-Hüseyin Çakın 3-Refik Kırlı 4-Fahri Şahin 5-Hüseyin Anaral 6-Mehmet Varol 7-M. Ali Özcan 8-İsmet Şahin 9-Nadir Karaağaç 10-A. Turan Güneş 11-Ahmet Çelik -

KÜTAHYA: 1-Hamdi Öztüfek 2-Atila Uğur 3-İclal Nimsi 4-Ziyaettin Tokyay 5-Yaşar Horata 6-Ali İhsan Özden -

YALOVA: 1-Altan Sağdınç 2-Servet Coşar 3-Hüseyin Özaltın 4-Mine Aygören 5-Ahmet Deniz 6-Süleyhan Baran -

SAMSUN: 1-Ekrem Özbey 2-Onur Akın 3-Mehmet Kaya 4-İbrahim Ersöz 5-Beşir Akın 6-Haydar Yıldız 7-Cemal Uyar 8-Bilal Şahin 9-Avni Yılmaz 10-Haşim Yıldız -

ORDU: 1-Adnan Temel 2-Nurettin İslam 3-Bülent Akyürek 4-İsmail Güney 5-Cahit Işık 6-Hasan Güzel 7-Muhammet Serhan Taşçı 8-Ali Şahin Bacınoğlu -

AMASYA: 1-Abdurrahman Sezgin 2-Nurullah Çolak 3-Ergüven Ayan

BİTLİS: 1-Rıza Başdaş 2-Mehmet Nezir Karabaş 3-İsmet Hisar 4-Mahmut Celadet Gaydalı 5-Seracettin Bitlisli 6-Hikmet Altılar 7-Muhsim Bayrak 8-Muhammet Sabır Çevik -

BURDUR: 1-Ethem İşler -

ANTALYA: 1-İbrahim Taştan 2-Halit Yılmaztürk 3-Adem Celep 4-Seyit Fazıl Akdemir 5-Çetin Yavuncu 6-Süleyman Aktaş 7-İsmet Eren 8-Mustafa Özbudak 9-Can Cansın 10-Talat Ayhan 11-Rıza Özen 12-Rasim Küçük 13-Seçmen Mutlu 14-Kubilay Döşeyen 15-Ayhan Görgülü 16-Hasan Namal 17-Yüksel Hanalp 18-Mehmet Ali Çam 19-Ömer Yalçın 20-Emin Gündoğan -

EDİRNE: 1-Tuna Bekleviç 2-Erkan Solakoğlu -

KIRKLARELİ: 1-Celal Pala 2-Ahmet Ethem Oruç -

TEKİRDAĞ: 1-Metin Algül 2-Mustafa Kırcalı 3-Fevzi Perver 4-Mehmet Uz 5-Hilmi Karaoğlun 6-Hasan Evren -

AFYONKARAHİSAR: 1-Menderes Koçak 2-Ali Yılmaz 3-Lokman Yarımay 4-Halil Kılınç 5-Veysel Bakırcı 6-Cemil Çoker -

BATMAN: 1-Hasan Bayındır 2-İsmet Topkan 3-Suat şen 4-Turhan Taşdemir 5-Davut Turan 6-Selahattin Aslan Buğul 7-Raci Eği 8-Hüseyin Akkoyun 9-Mehmet İçer 10-İbrahim Geylani 11-Bengi Yıldız 12-Ayla Akad -

ÇANKIRI: -Hasan Hüseyin Kuşcu

DİYARBAKIR: 1-Süleyman Ergin 2-Vakıf İşler 3-Talha Ekinci 4-Mustafa Ertürk 5-Mehmet Aydın 6-Rahmi Koçal 7-Kenan Çekiç 8-Yıldız Namdar 9-Murat Şenyiğit 10-Mustafa Üzülmez 11-Orhan Saygın 12-Murat Kaya 13-Cevdet Altundal 14-İbrahim Hacı Ensarioğlu 15-Çetin Yıldırım 16-Mustafa Sezgin Tanrıkulu 17-Resul Erdem 18-İbrahim Aksöz 19-Mehmet Azat Kayan 20-Mahmut Oruç 21-Nil Hayal Demirkazık 22-Enver Sungur 23-Mehmet Reşat Çelik 24-Sebğetullah Seydaoğlu 25-Sedat Yurtdaş 26-Mehmet Hatip Dicle 27-Selahattin Demirtaş 28-Aysel Tuğluk 29-Gültan Kışanak 30-Faruk Taşin 31-Akın Birdal 32-Ahmet Bilgin 33-Nihat Arif Tekin 34-Muzaffer Toy 35-Nursel Aydoğan 36-Yücel Yentürk 37-Mehmet Emin İncel 38-Yılmaz Acu 39-Nevzat Özdemir -

ŞANLIURFA: 1-Ahmet Bayuk 2-Hülya Yalçın 3-Muhittin Demir 4-Mehmet Yıldız 5-Mustafa Uzun 6-Musa Akçan 7-Seyit Eyyüpoğlu 8-Ebul Muhsin Asımoğlu 9-Mahmut Yılmaz 10-M.Yaşar Kömürcüoğlu 11-Hasan Bulut 12-Abdülkerim Yıldız 13-İbrahim Ayhan 14-İbrahim Binici 15-İbrahim Tatlı 16-Adilmüslüm Özkan 17-Abdülhakim Ayhan 18-Aziz Yüksel 19-Mehmet Bayraktar 20-Yaşar Ballı 21-Mehmet Yalçınkaya 22-Mehmet Bekir Ayhan -

MARDİN: 1-Erhan Ademhan 2-Şükrü Kılınç 3-Ziya Tamtamış 4-Kamuran Yıldırım 5-Ahmet Türk 6-Emine Ayna 7-Süleyman Bölünmez 8-Hikmet Dinçer 9-Şahin Tatlıdede 10-Şefik Demir 11-Alaattin Yenigün 12-Fatma Bazen 13-İbrahim Barut -

GAZİANTEP: 1-Şıho Göçmen 2-Nasır Arslan 3-Orhan Are 4-Şerif Çakı 5-Abdullah Sabri Kocaman 6-Vakkas Dalkılıç 7-Şıho Karaoğlan 8-Fevzi Koçoğlu 9-Mehmet Özkaya -

ÇORUM: 1-Mehmet Okay -

BİNGÖL: 1-Zeki Börükoçin 2-Murat Varan 3-Süleyman Aytunç 4-Nuri Özmen 5-Hidayet Özdemir -

ERZİNCAN: 1-Mustafa Kul 2-Şükrü Kösen 3-Zennur Karslı -

IĞDIR: 1-Mücahit Özden Hun 2-Süleyman Taşkınsu 3-Haydar Mızrak 4-Pervin Buldan 5-Nevzat Aras 6-Osman Taka -

KAYSERİ: 1-Ahmet Ülgen 2-Veysel Taş 3-Ömer Dalkıran 4-Mustafa Yavuz 5-Ali Elgün 6-Mete Deniz 7-İsmail Topuz -

NEVŞEHİR: 1-Mehmet Özen 2-Caner Koyutürk 3-Mehmet Pınarbaşı -

NİĞDE: 1-Akın Gönen 2-Bünyamin Karataş -

KIRŞEHİR: 1-Bülent Sungur -

MERSİN: 1-Ali İçli 2-Davut Demirel 3-Nedim Gök 4-Ahmet Eser Tokatlı 5-Cemal Ünsal 6-Turgay Baydar 7-Ağan Kandemir 8-Abdullah Taçlı 9-Erkan Aritman 10-Mahmut Şentut 11-Celal Çelik 12-Murat Tek 13-Mithat Ünal 14-Mehmet Ücal 15-Sevim Kaptan Ölçmez 16-Orhan Miroğlu 17-Alpaslan Aşan 18-İzzet Uludağ 19-Ahmet Karataş 20-Yusuf Fevzi Arıcı 21-Hasan Somer 22-Orhan Köroğlu 23-Mahmut Rağbetli -

MUŞ: 1-Esat Kaya 2-Ahmet Kaya 3-Derviş Çakı 4-Nuri Yaman 5-Sırrı Sakık 6-Erkan Kemaloğlu 7-Zeki Eker 8-İhsan Coşkun -

TUNCELİ: 1-Kamer Genç 2-Hıdır Belice 3-Şerafettin Halis 4-Gülhasan Atlı 5-Zeynel Öztürk 6-Civan Metiner 7-Sinan Samat -

HATAY 1-Mahmut Aksoy 2-Mehmet Servet Akgöl 3-Cafer Kasimoğlu 4-Şaban Taze 5-Osman Kuğu 6-Merkat Kar 7-Ahmet Karasu 8-Durmuş Salar 9-Nihat Taşkın 10-Mithat Öztürk 11-Muhammet Uzun 12-Ömer Eyup Özsezen -

MANİSA- 1-Veysel Kandemir 2-Hamza Akbulut 3-Adem Yılmaz 4-Şafak Sevişlerli 5-Metin Güllü 6-Mehmet Arif Olgun 7-Erol Hergül 8-Mahmut Gökçü 9-Hüseyin Hüseyni 10-Şah İsmail Özocak 11-Mürsel Efe 12-Halil İbrahim Doğan

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Cubuk Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0543 432 5192 / cubukhaber06@hotmail.com | Haber Yazılımı: CM Bilişim